Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljes életet élsz?

Teljes életet élsz?

Figyelt kérdés
Boldog vagy? Van értelme az életednek? Van kiért, miért dolgoznod? Jársz moziba, színházba, sporteseményekre, nyaralni, telelni?

2016. okt. 3. 11:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem.

Igen.

Igen, mindenkiének sok van.

Ez többértelmű. Egyik értelemben, nincs, másikban szinte mindenkiért.

Egyikre sem.

2016. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Boldog vagyok. Van értelme. Van miért dolgoznom. Járok.
2016. okt. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Boldog vagy?


Nem mondanám magam annak. de rossz pasdzban se vagyok.


Van értelme az életednek?


Nem igazán.


Van kiért, miért dolgoznod?


nincs.


Jársz moziba, színházba, sporteseményekre, nyaralni, telelni?


Nem. 1-2 esemény van amire kinézek, már ha időben értesülök róla. Filmeket megnézem itthon, többi dolog nem érdekel.

2016. okt. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem teljesen, hiányérzetem van, kicsit belefásultam abba, amit csinálok. Épp azon gondolkodom, hogy valami teljesen új területen kéne képeznem magam, és a mostanitól merőben különböző munkát végeznem.

Van.

Van.

Igen, sporteseményekre ritkán, a többi stimmel. A hobbim az utazás.:-)

2016. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen.

Úgy érzem hogy van.

Moziba igen, színház nem érdekel, sportesemények se.

Nyaralni-telelni járunk.

2016. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Van értelme az életemnek, és van, amikor eljárok ide-oda, de sok korábbi álmomról és tervemről (család, gyerek) már lemondtam.
2016. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok boldog, de szerintem van értelme az életemnek és van, aki motiváljon. Nem igazán szoktam eljárni itthonról, de nem is igénylem, inkább itthon ülős vagyok.

Összességében most nem érzem úgy, hogy teljes életet élnék, de tudom, vagy legalább is bizom benne, hogy idővel jobb lesz :P

2016. okt. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

1. Nem 100%-osan, mert vannak gondok, de kifejezetten boldogtalan sem vagyok... voltam már rosszabb passzban.

2. Jó kérdés... sztem semmi extrát nem tettem az emberiségnek... szóval nem tudom / hiszem. De párom biztos másképp gondolná.

3. Igen, páromért, kettőnkért.

4. Igen. Kevesebbet, mint szeretnék, mert nagy színházmániás vagyok, és örülnék, ha több helyre eljutnék, több program lenne (főleg közös a párommal).

2016. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, bár maximalista vagyok, és hajlamos a két énem küzdeni, hogy teljes-e vagy sem (a maximalista teljesség ideáljának már nincs további célja). Kiért, miért? Magamért. Mindenki jól jár, aki nem akar függni tőlem. Nyáron megyek festőtáborba, moziba színházba csak nagyon ritkán, sporteseményekre soha, a tévében több részletet látok. Befelé élő alkotó vagyok, a barátaimat leszámítva nem hiányzik nekem az emberek társasága.
2016. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem száz százalékosan. Van, ami hiányzik az életemből, bár sok mindent megkaptam az élettől, aminek nagyon örülök. Sajnos pár éve az anyagi helyzetem sem stabil, így kevés programban veszek részt. Nyaralni sem voltam már négy éve. De bízom abban, hogy ez változni fog hamarosan.
2016. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!