Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai tizenévesek gúnyos stílusáról?

Figyelt kérdés
Megdöbbenve tapasztalom, hogy a tizenéves (általában középiskolás) korosztály mennyire gúnyos és lekezelő egymással. Én 16 éves vagyok, és ritkaságszámba megy, ha olyan emberrel tudok megismerkedni, aki ne grimaszolna mindenre, vagy röhögne ki másokat minden dologért. Ti is ismertek ilyen embereket?

2016. okt. 22. 16:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#9: Igaz, hogy sokszor nem nevelik őket. De sokszor igen és észre sem veszik. Kormos Anett írt egy jó példát, hogy a szülők a gyerekekkel nem voltak képesek sorba állni, hanem tolakodtak. Utána pedig panaszkodtak, hogy mindenki milyen bunkó.

De valakinek nagyon csípi itt pár válasz a szemét, mert szépen lepontozott néhányat. Esetleg képes összerakni az illető, hogy mégis miért?

2016. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
10-es válaszoló. Pontosan ugyanez. Szoktam versenyekre is menni, és tényleg óriási a különbség. Például most a mi osztályunk csinálta az 56-os műsort- gondolhatod mennyit gonoszkodtak itt egymással (mondjuk azzal aki lelkiismeretesen össze akarta hozni).
2016. okt. 22. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!