Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent neked a szerelem?

Mit jelent neked a szerelem?

Figyelt kérdés
Gyakran vagy szerelmes? Most is az vagy? Kibe? Boldog vagy? Mennyi ideig szokott ez tartani?

2016. okt. 25. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Az vagyok. Boldog voltam, de vége. Ennek már semmi köze a boldogsághoz.
2016. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Biapernys válasza:
Én szerelmes vagyok nyár óta egy fiúba de észre sem vesz.. hogy is venne xD
2016. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mcgalagony17 ***** válasza:

A szerelem sötét verem. Öl, butít és nyomorba dönt. Nemrég jöttem ki egy szerelmi csalódásból, most egy jó darabig nem kell senki. :)


22/N

2016. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A szerelem egy nagyon erős érzés.Talán az egyik legerősebb.Két oldala van: az egyik nagyon boldog.A másik sötét és fájdalmas.

Ha engem kérdezel igen, voltam/vagyok szerelmes.Én nem gyakran vagyok szerelmes hanem mindíg.Egy fiúba kb.7 éve.És nem, nem vagyok boldog.Sajnos én a szerelemnek mindkét oldalát megtapasztaltam.Most a sötét oldalában vagyok.Kínoz és nem tudom hogy legyek túl rajta.

2016. okt. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam, de meglátásaim szerint jobb is így
2016. okt. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1, Egy értelmetlen, elérhetetlen dolognak;

2, Igen;

3, Nem/igen/talán/mégsem;

4, Titok;

5, Nem;

6, Mivel mindig csak egy álomba vagyok szerelmes, így hosszú ideig, mert a szerelemből nincs felébredés...

2016. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Többnyire csak szenvedést jelent. Tizesok éve folyamatosan szerelmes vagyok, csak a személyek változtak, mindegyik sokáig tart, egyáltalán nem vagyok boldog, mert nagyon hiányzik a volt kedvesem.
2016. okt. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szerelem, olyan kemény tud lenni, mint a farkam, amikor camel toe-t mutató hölgyet látok a buszmegállóban. Olyankor mindig szerelemre gyúlladom, szerencsére hordok magammal jeget a zsebembe, mivel attól tartok a camel toe-s hölgy, ott nyílvánosan bele-esne...
2016. okt. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szerelem azt jelenti, hogy mindig nagy szeretettel, melegséggel gondolok a páromra. Minden egyes nap nagyon várom a találkozást, pedig 6 éve együtt élünk. Ugyanúgy összeölelkezve megpuszilgatjuk egymást, mint régen. Szeretem nézni az arcát, amikor elréved a gondolataiban, amikor mosolyog, amikor alszik, amikor nagy átéléssel mesél egy sztorit, amikor a munkájáról vagy a hobbijáról beszél és teljesen beleéli magát. Ha valami rossz neki lelkileg, az nekem is rossz. Ha van valami nagy vágya, amit nem ér el és azt kudarcként éli meg, akkor nekem is rossz, mert sajnálom és mert nem tudok segíteni rajta, pedig szeretnék. Azt szeretném, ha mindig boldog lenne és próbálok mindig kompromisszumot kötni, hogy mindketten jól érezzük magukat. Ha fáradt belefekszik az ölembe és simogatom. Jó érzés látni, hogy ellazul, megnyugszik. Ha megölel még mindig elönt az a nagyon jól eső meleg szeretet, amit az elején is éreztem. A testét még mindig ugyanolyan vonzónak érzem, mint az elején. Imádom, ahogy leveszi a pólóját és mozognak az izmai. Most is azt érzem, hogy hozzá kell érnem, mert nem bírom ki. A csókja még most is ugyanoyan szenvedélyes és még most is kiráz a hideg, ahogy végig tud simítani rajtam. Hát nekem ezen érzések összessége a szerelem. :)
2016. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!