Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem merek elköltözni/külön...

Nem merek elköltözni/külön élni milyen dolog az?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem vagyok önnálló utálok mosogatni, és minden házimunkától szinte menekülök. Viszont lehet el kell költöznöm a szüleimtől, mert nem igazán van itt munkalehetőség meg úgy igazából semmi sem amitől elkezdhetném az életemet,és hát van rá esély hogy itt kell hagynom mindent. De annyira nem akarom ,hogy az valami elképesztő! Még akkor is ,ha tényleg nem sok értékem van amiért itt maradjak. Itt ismernek az emberek valaki szeret/valaki utál úgy érezném magamat mintha totál elvesztem volna.


De félek ettől az egésztől már próbáltam kicsit tovább menni többször is más városba/helyre,de úgy éreztem mintha rám esne az egész világ, és inkább nemet mondtam mindig...komolyan annyira kisgyereknek érzem magam néha,hogy hihhetetlen ha ott lennék már az adott helyzetben ez elmúlna vagy még rosszabb lenne?


Egyáltalán milyen külön élni meg ez az egész?


24f



2016. okt. 27. 12:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
# 7/10
2016. okt. 27. 22:52
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem tudnál megismerkedni egy olyan nővel, aki rendes, kedves, ő sem akar költözni, és hozzátok költözne, és elkezdhetnétek egy közös életet. Lehet, busszal v. vonattal be lehet járni egy nagyobb helyre, hogy ott dolgozzál, aztán este visszamész. Mi a szakmád? Keress egy rendes, szolid lányt, és együtt legyetek, remélhetőleg a szüleid befogadják. Aztán ha lesz saját gyereketek, még az is lehet, hogy te leszel otthon a gyerekkel GYES-en, ha a feleséged szívesebben jár el hazulról. Addig is azért gyakorold a takarítást, a kapálást a kertben, valamit azért dolgozzál, ne legyél lusta, és olvassál sokat.
2016. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
:)) egyébként igen próbálok mostmár szerény lányokkal ismerkedni inkább, és tetszik ez a felfogás is amit leírtál igen talán elkényesztetett vagyok, de én tudom ettől függetlenül miaz hogy kemény munka. És olyan érzelmek között nőttem fel amit lehet más nem bírt volna...egyébként teljesen igazad van abban amit leírtál!
2016. okt. 29. 23:05
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyszerre jársz azzal a két nővel? Hát így nehéz lesz önállóan új életet kezdened egy szerény nővel, amit én javasoltam neked...
2016. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egy elkényeztetett pöts vagy. Nemsokára jó nagyot koppansz!
2016. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Két szék közül a pad alá szoktak esni...

Ha vidéken élsz, faluban,akkor ott mindent meg lehet termelni, felesleges elutazni, elköltözni, inkább oda keress magad mellé egy társat, ha van iskola a faluban, akkor a gyereketek is elkezdheti az iskolát, most már helyezik vissza a kis iskolákat a kis falvakba, úgy tudom.

2016. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!