Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok akik a sorkatonaság...

Azok akik a sorkatonaság beszüntetése előtt voltatok gyerekek! Gyerekként már gondolkodtatok azon mit fogtok csinálni ha be fognak hívni? Én már 10 éves koromban tudtam, hogy ha megtörténne akkor el fogom törni a lábam. Ti?

Figyelt kérdés
Emlékszem is ahogy az uncsi tesómmal beszéltünk erről aki 3 évvel idősebb nálam. ő neki még kellett volna mennie, de ő felvitte a vérnyomását az alkalmasságira 180 ra és kiírták, ő végül így oldotta meg. szerencsére azonban mire én 18 éves lettem, ezt a baromságot eltörölték. Részemről én már az iskolában is kiálltam a szabadságomért, a tornaórát sem viseltem el, a végén magántanulóként fejeztem be az általános 2. felét. jelenleg a 2. diplomámat csinálom, szociológus szakon.
2016. okt. 27. 18:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Értem, hogy te így jártál, de már ne is haragudj, ne akard bebizonyítani nekem hogy az unokabátyám nem úszhatta meg, amikor nem volt katona.... de lehet igazad van, bevitték, és csak a klónja maradt itt.... vagy nem? vagy szerinted hogy történhetett meg h mégis itt volt, amikor szerinted ott kellett lennie? :D Mert én garantálom neked, hogy NEM VOLT OTT! amúgy a -7 dioptria 180 as vérnyomás szerintem bőőőven elég... de te tuti jobban tudod... hisz az unokatesómnak csak a klónja maradt itt... mondjuk lehet z is benne volt hogy kicsit elhízott volt, 100 kg felett, de nyilván ez sem számít bele... ez sem kizáró ok :D


ami viszont biztos, az én pszichiátriai diagnózisommal soha nem tudnának elvinni, még háború esetén sem...

2016. okt. 27. 20:19
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát abba biztos voltam :D
2016. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

én alig vártam,hogy mehessek.

persze néztem a sok katonás,háborús filmet és az volt bennem,hogy az 1 év alatt kis túlzással profi kommandóssá képeznek.

hogy tanítanak közelharcot,folyamatos lövészetet mindenféle fegyvernemben,katonai taktikát stb.

aztán amikor mentek az idősebb haverjaim,majd leszereltek,elmesélték hogy miről is szólt az egész.

egész nap döglöttek,ástak meg utat építettek,egyetlen egyszer lőhettek.

szóval semmi igazi katonás dolgot nem csináltak.

ilyesmire meg sajnáltam az 1 évet,úgyhogy vettem alkalmatlansági papírt és kihagytam ezt.

2016. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Metionin ***** válasza:
Én lány vagyok de gyerekkoromban mindig fiú akartam lenni. Egyetlen egy dolog volt, ami miatt örültem, hogy mégsem lettem az, ez pedig a katonaság volt. Aztán amikor eltörölték, mondtam megint hogy áá lehettem volna fiú, úgyis eltörölték ezt a szart mire odanőttem volna. :D
2016. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

ami viszont biztos, az én pszichiátriai diagnózisommal soha nem tudnának elvinni - aki agyilag ott all hogy inkabb a sajat labat tori el, hat az ne is vigyek katonanak, max gumiszobaba.

Haverom meg direkt egy evvel hamarabb jelentkezett sorkatonasag alatt, be sem hivtak, meg a rendes idoben sem.

Anno a munkahelyen is neztek hogy voltal-e katona, sok barom meg egy fel vagyonert elintezte hogy "mentalis problema" miatt ne vigyek be. Utanna jott a pofaraeses mert sok jelyen nem alkalmaztak bolondokat.

En nem huztam ki magam, sot a sok remmesevel ellentetben jol telt. Annyira hogy mar 10 evem van, es van olyan fizetesem mint sok diplomasnak a kornyeken.

2016. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 zgyzgy ***** válasza:

Polgári szolgálatot választottam volna,

de végül egy ismerős doki írt egy papírt.

A barátaim szintén orvossal intéztették el a dolgot.

2016. okt. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
11%
de menöztök a töketlenségetekkel, hülyeség volt legalább embert faragtak sok kis kukacból. De ti menöztök milyen kis homo kukacok vagytok. Gratulálok lányok, akik férfi börben vannak.
2016. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Te kajak vérbeli meleg vagy! :D
2017. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!