Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják a nők, ha nem...

Miért utálják a nők, ha nem ők kezdeményezik az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Nem értem, és egyébként elég vicces is szerintem a dolog. Akárhányszor én kezdeményeztem vagy jelet kaptam rá ,hogy nem ártana akkor valahogy kihült a dolog úgyis mondhatnám ,hogy egy idő után leszartak még akkor ha bejöttem neki:D (voltak kivételek, de max egy kis kaland volt ennyi) szóval nem értem komolyan. Viszont amikor totál leszarom a csajt (nem megjátszva, hanem tényleg) akkor meg egyből "szerelmes" lesz folyamatosan keres/hiányzok neki ilyesmi....de én meg nem akarok semmit tőle, és elküldeni sem akarom csak úgy.


Nem tudom nekem nagyon furcsa ez a dolog már.Olyan mintha a nők szeretnék magukat alárendelve, és megalázva érezni. Komolyan akárhányszor normális vagyok ez a vége (a normális csajokra is igaz). De tényleg amikor egy modortalan f**z vagyok akkor max 1 napig mérgesek rám utána meg nem akarok csúnyán fogalmazni inkább mondjuk azt, hogy lógnak rajtam. Nyilván 100%, hogy nem csak velem van ez a dolog de akkor mégis hogyan kell bánni egy nővel ,ha a normális nem jó?? Én nem szeretek bunkó lenni de valamiért ezzel lehet elérni a célomat. Biztos van erre valami magyarázat, de arra is gondoltam hogy csak szimplán megszokták hogy kivannak használva.

Van értelme egyáltalán foglalkozni ezekkel a nőkkel? Mert nekem halál komolyan semmi sikerélményt nem okoz ámr,ha megdugom csak.


24f


2016. okt. 30. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, szorult beléd egy kis normális gondolkodás. Ezek a csajok nem tudják, milyen az igazi férfi. Mint ahogyan azt sem, milyen egy igazi nő. Nincs valódi személyiségük, stílusuk, súlytalanok. Nincs értelme velük foglalkozni.
2016. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy rosszakkal próbálkoztál..
2016. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az általad leírt lányok hiúsági kérdést csinálnak a párkapcsolatból. Nem bírják elviselni azt az érzést, hogy valakinek éppen nem kellenek, ezért kezdenek el teperni. Az ilyenekből nem lesz igazi párkapcsolat.
2016. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az IGAZI nők a férfias férfiakat szeretik és azt szeretik, ha a férfi kezdeményez.

Az IGAZI férfiakban benne van a vadászösztön, (a hódítás igénye)abba semmi izgalmas nincs, ha a nő kezdeményez, illetve felkínálkozik.

Legalábbis normális esetben ez így van, ... a többire kár az időt pazarolni.

Igaz, elég fordított világot kezdünk élni, a nők nagyrészt átvették a férfiak szerepét, - egy nagyon rosszul felfogott feminizmus nevében - a férfiak meg lustaságból elnőiesednek.

Keress normális nőt, még elvétve azért találni!

2016. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen sokkal lustábbnak érzem magamat mint 4 éve:D,ha ezt a témát nézzük és ez sajnos nem vicces :/
2016. okt. 30. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!