Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nulláról kezdeni az ismerkedés...

Nulláról kezdeni az ismerkedést? Hogyan?

Figyelt kérdés
Az életem előző 3 éve eléggé, olyan semmilyen volt, nagyon elrontottam dolgokat, ezalatt pedig szépen lassan lemorzsolódtak a barátok. Mostanra kezd nagyjából helyrejönni az életem és én is, fizikailag és szellemileg is jól érzem magam. Viszont az egész ugye nem sokat ér, ha nincs kivel megosztanom. Vidéken élek, errefelé pedig nem sok lehetőség van. Szeretnék például koncertekre járni, meg úgy nagyjából hétvégente bárhova. Munkahelyi ismerkedés nem opció, egyrészt a nagy százalék jóval idősebb nálam, másrészt pedig, aki korban megfelelne, az szellemileg nagyon eltérő hozzám képest és nem is érzem jól magam a társaságukban.
2016. márc. 28. 21:22
 1/4 Blade Bone ***** válasza:
Talán kezdetnek felkereshetnéd egy-két régebbi jó barátodat is, ha szeretnéd helyrehozni a dolgokat.. Nem mindig az a legjobb megoldás, ha elmész a problémák elől.
2016. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már miért foglalkoznék olyanokkal, akikről tudom, hogy nem érdeklem őket?
2016. márc. 29. 08:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért keresd a régi barátokat mert változnak az idők és az emberek. Illetve az amit te gondolsz és érzel nem biztos hogy tényleg úgy van a valóságban is.
2016. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Blade Bone ***** válasza:
Igen, és plusz te rontottad el a dolgokat,. Ha több nem is megy, legalább békében váljatok el, tisztázva a történteket. Persze nem kötelező, de szerintem csak úgy lehet igazán újra kezdeni valamit, ha a múltunk nem bélyegez meg.
2016. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!