Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről? Csak...

Mit gondoltok erről? Csak olyanok írjanak ide, akik képesek leadni az egójukból!

Figyelt kérdés
Szerintetek jobb lenne, ha a nők irányítanák a világot? Én férfiként is azt gondolom, hogy igen, mert akkor szerintem egy bár fejletlenebb, de békésebb világban élnénk, (azt, hogy fejletlenebb világ lenne arra alapozom, hogy már kb. 100 éve a nők is lehetnek tudósok, mégis jóval több férfi tudós van még most is) és akármennyire érdekelnek és szeretem a tudományok nagy részét, azért szerintem a béke mégis csak fontosabb. Van egy vicc, ami szerintem jól leírja a valóságot: "Ha a nők irányítanák a világot nem lennének háborúk, csak egy csomó ország amelyek nem beszélnek egymással. Ti mit gondoltok erről?

2016. nov. 1. 11:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
75%

Mi lenne ha nem nemi szerv, hanem rátermettség alapján lennének megválasztva a vezetők?:OOOO


Nem lenne jobb, sok a hülye nő ugyan úgy mint a hülye pali.


Fucking beta.

2016. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
73%
Nőként mondom, hogy az sem lenne jobb. Az lenne a jó, ha fele-fele arányban lennének a politikai, gazdasági, stb. vezetőink férfiak és nők, hiszen a társadalmunkban is kb. fele-fele arányban vannak férfiak és nők, tehát mindkettőnek a véleményére, nézőpontjára szükségünk van. Ha az egyik túlsúlyban van a vezetésben, bármelyik is az, az soha nem vezet semmi jóra, mert azt hiszik, ők jobban tudják, mi kell a másiknak és helyettük hoznak döntéseket.
2016. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 vikidal válasza:
100%
Hat igen lehet hogy lennenek orszagok amelyek nem beszelnenek a szomszedokkal de az is biztos hogy ha Angela Merkel fele szomszedaim lennenek akkor messze koltoznek :D
2016. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!