Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez irigység vagy...

Szerintetek ez irigység vagy szimplán rosszindulat?

Figyelt kérdés

Van 2 osztálytársam, akik elég régóta nem bírnak engem (egy lány és egy fiú). Többször is volt rá példa, hogy kibeszéltek, és órán is rólam leveleztek, amit később meg is találtam. Általánosban pár évig évfolyamtársak voltak, ezért olyan összetartóak.

A lány jóban van az egyik fiúval. Van barátja, mégis mindig a fiú nyakán lóg. Amikor ez a srác múltkor mondott valami vicceset, a lány észrevette, hogy én is elmosolyodtam, majd írt egy levelet annak a volt évfolyamtársának, (akivel együtt utálnak) hogy milyen csúnyán mosolyogtam rá a srácra. Mire a válasz az volt, hogy én csak csúnyán tudok.

Szerintetek irigykedett rám a csaj, vagy miért foglalkozik velem ilyen erőltetetten?

Ez az egész gyűlölködés onnan indult egyébként, hogy még régebben ki mertem írni facebookra a barátomnak, hogy szeretem, és nekik ez rosszul esett... (?)


L/18



2016. nov. 1. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti irigység. Elég gyerekes.
2016. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az biztos, 18 évesen azért elvárható (lenne) felnőttesebb gondolkodás. hát ők tudják:)

Van erre valami normális reakció, vagy inkább ne vegyem komolyan, mint ahogy eddig?

2016. nov. 1. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd komolyan, mintha nem is érdekelne, ne foglalkozz velük. Majd megunják. :)
2016. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. nov. 1. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Féltékeny hogy nehogy tetszél a srácnak, ezért ellened hangolja, mégha nem is akar vele közelebbit.

Szimpla rivalizacio.

2017. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!