Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor mi bajom van?

Most akkor mi bajom van?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat gepezek, errol le szeretnek szokni. A tanulast, hazimunkat stb mindent az utolso pillanatra hagyok. Neha ha emberek kozott vagyok pl fellepek vagy valami, akkor kozben ilyen furcsa mozdulatokat teszek akaratlanul. Valamikor megtantom a nyakam, elforditom a fejem es hasonlok akaratomon kivul. Mindig valami "kart" teszek magamban. A kormomet ragom, vagy ha azt nem akkor a hajamat, kaparom a frjborom, ragom a dzab, kiropogtatom az ujjam, vagy az undibb hogy megeszem a fikamat khm. Dr ezt csak itthon. Sajnalom ha valaki undoritonak tart, ez is mind akaratomon kivul van, oda sem figyelek es mar csak azt veszem eszre hogy javaban csinalom. Magamban akaratomon kivul szinten, gondolok ilyen hulyesegekre pl. Hogyan kene megolnom magamat, ha valaki megtamadna mit csinalnek, merre futnek el ha menekulni kene, meg mi lenne ha az egyik helyesebb oszztalytarsam utanam jonne hogy szetelmes belem mrg ilyenek. Ha tomegbe visznek bepanikolok es elajulok. Ezekbol en arra kovetkeztettem hogy vagy kenyszerbetegsegem vagx panikbetegsegem van. Vagy mindketto. Ezeket a tuneteket hogyan lehetne kezelni? Oke a gepezesrol ledzokok majd de ezek a random rangasok nagyon zavaroak szoktak lenni.

Korom nem publikus, de annyit mondok, hogy 10 es 20 kozott van ugy feluton :D

Amugy bocsi a helyesirasert meg a fogalmazasert de most nem vagyok jo passzban, es telefonrol irok. Nincs kedvem fel oraig nyomogatni a gombokat, hogy ekezetes legyen.



2016. nov. 1. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyermekpszichológust keresd fel, szerintem jó lenne számodra ha megoldódnának ezek a problémáid.
2016. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy senkinek sem tudok így beszélni a problémáimról. Nem igazán foglalkoznak velem. Így orvoshoz menetelt sem támogatnák, azzal elmondva: nincs neked semmi bajod hagyjad már. A többi kérdésnél olvastam arról, hogy lelki trauma is okozhatja. Ez igaz? Mert erről lenne egy történetem, csak nem akarom leírni nehogy felismerjenek, mert sok embernek meséltem ezt el. Ha valaki gondolja írhat privátban egy megyét, és akkor elmesélem. De csak tényleg akit érdekel, mert ez nem annyira lényeges szerintem.
2016. nov. 1. 17:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Sőt, így visszagondolva több ilyen eset volt ami mély nyomokat hagyott bennem. Van lényegtelenebb, meg durvább is.
2016. nov. 1. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:

ezek egyértelműen lelki dolgok miatt vannak (véleményem szerint).

Kellene beszélned valakivel, meg kellene hogy tudj nyílni.

Iskolapszichológus ha van mehetsz oda is, őt szerintem köti a titoktartás.

2016. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy lenne iskolapszichológus. Élőben nem igazán tudok megnyílni, ezért barátaim sem vannak akikkel tudnék ilyenekről beszélni.
2016. nov. 2. 18:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Najó, mostmár szerinte senki sem hiszi el ezt a történetet. Ez csak egy történetemhez kell, csak kíváncsi voltam, ha a szereplőm aki egy 16 éves lány, ha már ilyen tüneteket adtam neki akkor mi baja van. Kíváncsi voltam az igazi reakciókra. Bocsi mindenkinek aki olvasta :D ha lesz elég része a történetemnek, akkor majd belinkelem ide. Egyébként ez egy "lúzer" lány akit folyton csúfoltak, ezért anorexiás lett, vagdosta magát, de abbahagyták a csúfolást. Megtámadták a kutyák emiatt fél tőlük,mindig megugatják az utcán és nagyon fél. Aztán elköltöznek és mádik városban kezdi a gimit. Ott nem csúfolják, de mindenki ripanc az osztályban, ezért nincsenek barátai. Elmúlik az anorexiája, begyógyulnak a sebei. De elöjönnek ezek a "rángások" meg a furcsa gondolatok. Tovább még nem gondoltam ki, nem tudom hogy legyen. Nem akarom, hogy meghaljon mert akkor gyorsan vége lenne. Majd még kitalálok ezt azt. :D de shhh ez spoiler. Majd még kiegészítem, hogy jó tömör legyen.ilyen instagramos történetnek szántam. Hamarosan elkezdem megírni. C: szép napot! :3
2016. nov. 2. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!