Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnátok ha drogériában...

Mit csinálnátok ha drogériában nem teszter terméket próbálna ki valaki (pl. szempillaspirál) vagy ha valaki leejt egy péksütit és visszarakja? Vagy megfogja kézzel és visszarakja?

Figyelt kérdés
Ti nem szóltok be? Szóltok a biztonsági őrnek?
2016. nov. 2. 21:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én eddig nem találkoztam még olyannal, aki a szempillasprirált próbálta volna ki, vagy rúzst szájon, és ezért fogalmam sincs mit csinálnék. Szerintem nem szólnék neki, de lehet, hogy abban a szituációban máshogy gondolnám. Ha körömlakkot próbál ki, az annyira nem zavar, mert a legtöbb ember maximum egy kicsit tesz a lakkból a körömre, nem kezd nekiállni kifesteni ott mind a 10 ujját xd

A lovak pedig nem látnak előre, pont, hogy előre nem, mert a szemük a fejük két oldalán helyezkedik el, így a fejük pont kitakarja elöl, az orra előtt pont nem látja mi van, úgy ahogy a popójuk iskitakar hátul mindent, így csak bal és jobb oldalt látnak mindent ugye.

2016. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is láttam már fiatal p csákat kipróbálni a szemcerkát stb.



De nem szólok érte, sőt a biztonsági őr is sz rik bele magasról. Nemtom, miért nem érdekli őket, ha az ő fizetésükből vonnak le emiatt, h tönkreb szták az árukat, ugyanis a nyitogatott tégelybe az anyag megromlik.

2019. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!