Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes férfiaknak miért kell...

Egyes férfiaknak miért kell terpeszben ülniük?

Figyelt kérdés
Értem, hogy így kényelmes, de hát nekem se kényelmes mellette szorongani. Most pl. koncerten voltam egy kis sportcsarnokban, ahol eleve szűk helyek voltak. Ha meg én is oldalra rakom a táskámat vagy ráteszem a táskámat, meg van lepődve.
2016. nov. 2. 22:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

*oldalra rakom a lábamat


De csak ameddig az én székem van,nem tovább.

2016. nov. 2. 22:57
 2/15 gnoomage ***** válasza:
46%
Nem kényelmes, szimplán sokáig nyomorgatni a heréket fájdalmas és egészségtelen...
2016. nov. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem férnek el a tökei a lábai között.
2016. nov. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Erről már olvastam cikkeket, normál méretű férfinak kilógni egy normál méretű helyről, nos, ezt nem indokolja a kényelem, egyszerűen pofátlan. Főleg, hogy a másik kényelmét ne áldozza már be a sajátjáért, a másik helyéből elvéve.

Oka pedig igazán nincs meglepődésre, ha egy nő is kihasználja a helyét...

2016. nov. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
mi nem tudjuk összezárva tartani a lábunkat, az folyamatos izommunka amihez nem vagyunk hozzászokva. persze van a pofátlansági határ, de alapvetően én is képtelen vagyok sokáig egyenes lábakkal ülni.
2016. nov. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Nőnek is ugyanúgy folyamatos izommunka. Sosem ültem zárt lábakkal, hiába vagyok nő. Ha az ember ellazul, akkor nem zárja, ez ilyen mindkét nemnél.
2016. nov. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha úgy ülnénk mi férfiak, ahogy most Megjelent lelki szemeid előtt, amely kényelmedet szolgálta volna; hívjuk összehúzottnak.


Nekem erről egy megfélemlített, behúzott farkú tacskó jelenik meg; egyszóval nem férfias ülésbe kényszerített póz.

(igen közé van a herélhez /akinek egy van 'heréhez'/)


Mi férfiak területfoglalók vagyunk, pl, majdnem terpeszben állunk. Miért? Mert biztonságban érezzük magunkat, úgyanis ez a póz éppenhogy nem biztonságos.

(hererúgás)

2016. nov. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nők vigyázállásban állnak? Ezt egyre kevésbé értem. Terpeszben kényelmesebb, lazább. S nem mindegy, mekkora a terpesz. Nem érdekel, kinek mi jelenik meg a lelki szemei előtt, ha valaki magasról tesz a másik ember helyhez való jogaira és beáldozza annak kényelmét a sajátja miatt, az bunkóság. Jó, adott esetben egy apró nő mellett elfér egy épeszűbb, bár már icipicit átlógó terpeszes fickó, de miért szorongjon mindig a nő áldozatként - s mi van, ha két férfi ül egymás mellett? Elkezdenek harcolni?


Nekem kb. sosem volt ilyen gondom, férfiak, nők is rendesen ültek a helyükön :) A nagyon kövérekkel van baj, nem tudnak máshogy ülni, átlógnak.

2016. nov. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Mindig nekem kell feszítenem a lábam, úgy beszokott görcsölni, hogy üvölteni tudnék. Pedig én meg szeretnék mondjuk törökülésben ülni.
2016. nov. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

7.: Egy férfi attól is FÉRFI, csupa nagy betűvel, hogy a kényelmetlen helyzeteket kibirja. Nem azért, mert rászóltak, hanem önszántából. Udvariasságból, a másik el nem nyomásából. Amitől szintén nagybetűs férfi. Az, aki csak szétterpeszkedik és bár nem kövér mégis két ülésen folyik szét és a mellette ülő nő úgy érzi, hogy csak mert kicsi rajta ülnek az egy tuskó. Lehet, nem behúzott farkú kutya, de hogy nem is férfi csak annak látszik az biztos.


Az én párom is imád szétterpeszkedve ülni, de ha két nő közé ül le akkor van annyira udvarias, hogy nem nyomja el őket, vagy eleve nem ül le és kibirja azt a néhány megállót. Ha egy koncerten, tanfolyamon, moziban, stb. egy adott hely van akkor annyit illik kihasználni amennyi van. Aki átlóg az nem az alfaság, hanem az udvariatlanság jele.

2016. nov. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!