Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes lányok miért ilyen...

Egyes lányok miért ilyen szánalmasak? Miért kell mindenre rögtön ezt rávágni?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, és nem provokálni akarok.


Velem is többször előfordult már, és ismerőseimmel is. Ha hozzászólok egy lányhoz, vagy segíteni akarok neki, egyből rávágja, hogy "bocs van barátom", amikor ezt az információt senki sem kérdezte, és senkit sem érdekel.

Volt, hogy vonatpótló autóbusz volt, és ott küzködött egy kb 18-19 éves lány a csomagjaival, mert nem tudta bepakolni a buszba. Odamentem, megkérdeztem, hogy segítsek-e, erre rávágja, hogy bocs van barátom de azért köszi, megoldom.

Felültem a buszra, ő meg 10 perc alatt csak felszenvedte magát.


Sok ilyen történet van még, ismerősöm is így járt. Odament egy lányhoz, mert meg akarta kérdezni, hogx XY dolog merre van, erre az "elnézést" után rávágja, hogy hagyj békén mert van barátom, nem akar ismerkedni. Ismerősöm nem tudta, hogy sírjon-e vagy nevessen.


Miért hiszi azt sok lány, hogy ha valaki leszólítja, vagy kérdezni akar tőle valamit, akkor már rögtön arra kíváncsi az illető, hogy van-e valakije?

Miért csinálja ezt egyre több lány? (tiszt.kiv.)


Erről az esetről is ez a kép ugrott be:


[link]


Lehet hogy viccoldal, de sajnos igazak az ilyenek.


Miért van ez?


Ti hogyan reagálnátok, ha meg akarok valamit kérdezni, erre az illető rávágja, hogy "bocs van barátom" ?

Mit mondanátok?

Történt veletek ilyesmi?


Hogyan lehet erre hatékonyan "visszavágni"?



2016. nov. 3. 15:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Igen. És mindenki magából indul ki ugye:D Aki alapból olyan ember, hogy csak akkor képes a másikkal kedves lenni, ha akar tőle valamit, akkor másoktól is ezt a viselkedést várja.
2016. nov. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Na, a 12-es röviden, tömören leírta a választ a kérdésre.
2016. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
27%
Hát nem igazán étek egyet a "többre gondol a pasi" felfogás, ezt sztem beképzelik, mert aki segítőkész és közvetlen, mint én is, az nem csak szexi, szép nőnek segít, hanem az idősnek, vagy betegnek is. Csak míg az idős, beteggel lehet pár jó szót váltani, és elköszönni, addig a nők kb elküldenek a faszba arckifejezéssel.
2016. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
95%

Nekem az egyik férfibarátom mondta, hogy ne mosolyogjak annyit, mert félreértik. Én is sajnos észrevettem, hogy ha kedves vagyok emberekkel, a korombeli férfiak nagy része félreérti.


Egyszer jártam egy ilyen hobbi/szakkör szerűségbe felnőtteknek. Volt ott egy srác, akivel elbeszélgettem, aranyos volt, de éreztem, hogy tapadni fog, ha magamat adom, kicsit hűvösebb voltam. Volt egy másik srác, egyszer összefutottunk a kapuban, és együtt mentünk be, tök jót beszélgettünk, konkrétan hogy a Gyűrűk Urában a magasságkülönbségeket hogy forgatták. Nála éreztem, hogy nem ért félre semmit. Erre meg az első srác tökre besértődött, kb mint egy féltékeny férj mondta, hogy "látom, milyen jól elvagytok, jobban is néz ki nálam". (Nem nézett ki egyikük sem jobban, mint a másik.)


Na mindegy, lényeg, hogy nem mondok olyat, hogy van barátom, de nem fogadok el segítséget, nehogy azt higgyék, akarok akármit.

2016. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
69%

Elképesztő, hogy minden miatt tudtok sírni...

Nem a nő a hülyek....rva, mert a tapasztalatai szerint a hozzá valamilyen módon közeledő pasiknak ismerkedési szándékaik vannak.

Menj párkapcsolatok témakörbe, ott meg azon megy a nyafizás, hogy nem utasítják el őket elég erélyesen, ezért hetekig abban a hitben élnek, hogy lehet esélyük az adott csajnál.

Kérdezz férfiakat, ha nem tudsz valamit, aztán meg van oldva a problémád...

2016. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
71%
Ez a fiatalabb lányoknál igaz, egyszerű az oka. Védekezik. Ritka manapság hogy az emberek "csak úgy" leszólítják egymást, ha mégis megtörténik a lányokkal általában nem túl magas intelligencia szinten levő hím egyedekkel áld meg a sors. Ezért ez a gyors reakció, feltételezem én. Megkérdezheted persze őket is mi miért van, de ez az egyetlen logikus magyarázat. Vagy te mivel magyaráznád?
2016. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Én mindig kedvesen állok az emberekhez,nem beszélek párkapcsolatról ha beszélgetni szeretnének velem fiúk,és szabályosan azt érzem hogy félrevezetem őket,ugyan is általában a kedvességük túlcsordul és megpróbálnak "úgy" bevágódni nálam( amit mindenki érez ha ilyesmi történik vele). Engem meg felbosszant,hogy ugrott egy barátság mert a másik többet akar,meg persze rosszul esik,hogyha megtudják hogy van barátom(amikor volt) akkor meg felszívódnak.Ezért jó az elején tisztázni,hányadán állsz a másikkal persze nem bunkó módon.
2016. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
23%
Mert szerinted 16-os a mai fiatal csajok intelligensek?
2016. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
51%
Komolyan mondom fiúk őszintén:szingliként beszélgetsz egy szép lánnyal akivel meg van az összhang,elbeszélgettek,nem próbálkoztok be???Hát dehogynem!És ha a lány csak szimplán egy NORMÁLIS lány,akinek van barátja,és szeretik egymást mi a fenéért nem lehet megérteni?És akivel ez többször megesik,az megtanulja a srácokat határozottan lekoptatni,akármennyire sérti az egójukat,és nem kedélyesen elbeszélgetni mert a mai világban mindenki gyorsan ágyba akarja vinni a másikat,megragadja az alkalmat facen,buszon,kajáldában, hogy eljátsza a "cuki"fiút.Velem milliószor megesett hogy későn kapcsoltam,hogy fel akarnak szedni,hogy szándék nélkül senki sem kedves a másikkal,sajnos ilyen a világ ezért senkire sem kell orrolni,aki közli hogy hagyják békén azt békén kell hagyni.
2016. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
78%

Kedves 18.! Kérlek ne általánosíts! Egyébként is a mai fiatalok pontosan olyanok amilyenné nevelték őket. Amilyenné a környezetük alakította őket egy fél viselkedés formulával se másmilyenek.


Üdv.: egy mai fiatal

2016. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!