Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak hangulatingadozá...

Kocsisbarbi kérdése:

Mit csináljak hangulatingadozás ellen? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor van az hogy pl nagyon jo kedvem van es 2 perc alatt olyan rossz lesz hogy sirhatnekom van. Vagy hogy talalkozok a baratnoimmel es elotte semmi kedvem az egeszhez de mire odaerek meg tok jo lesz. Es ez egy nap kb 10szer van. Folyamatosan valtakozik a jo es a rossz kedv. Es nagyon rossz Ez ellen mit tudnek tenni?

15/l



2016. nov. 5. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

kamaszkori depresszió szerintem


vannak hobbijaid? :)

leled valamiben az örömödet?

esetleg hormonzavar

2016. nov. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk, és én sem tudom, hogy mi a teendő. :(

16/f

2016. nov. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj oda, hogy egészségesen táplálkozz, igyál sok vizet, mozogj rendszeresen és aludj eleget!

A szervezeted óriási változásokon megy át, jobban oda kell figyelni ezeken a területeken a kiegyensúlyozottságra. A hormonjaid működnek. Ezen minden tizenéves átesik. Én folyton ingerült voltam, pillanatok alatt felkaptam a vizet, aztán meg szégyelltem magam... A fenti dolgok sokat segíthetnek.

2016. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Lehet kapni hangulat stabilizátort is :

Xanax

Pia

2018. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!