Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek a hangulatingadozás...

Mit tegyek a hangulatingadozás ellen?

Figyelt kérdés
Nemrég szakitottunk a pasimmal aki egyben a legjobb barátom is volt. Nagyon hiányzik nekem hogy csak ugy el tudjuk röhögni dolgokon. ez az egész nagyon megviselt lelkiegben és most hangulatingadozással küzdök ,amikor ráirok és elhirdom mindennek hogy én miért nem vagyok neki a legjobb barátja a mai napig amig nekem ő igen viszont a következő orákban nagyon vidám vagyok és akkor meg azt irom neki h sajnálom csak szükségem van rá ,legyünk ujra barátok és akkor tök jol elvagyunk. Szeretném h ugyan ugy legjobb barátok maradjunk , de amig a hangulatingadozásomat nem küzdöm le ez nem fog menni

2016. ápr. 9. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj neki!!!! Én is ezt csináltam 2 hónapja. Szakítottunk a barátommal....amikor sz@r kedvem volt akkor elküldtem a fenébe, majd másnap sírva kértem bocsánatot. Aztán újra kezdődött minden. Volt olyan nap, amikor teljesen nyugodt voltam, és elfogadtam azt, hogy kész vége és örültem, hogy békesség van. Aztán újra előbújt a kisördög és fel tudtam volna robbanni ha rá gondoltam..

Azt csináltam, hogy megszakítottam vele minden kapcsolatot. Töröltem minden elérhetőséget és vártam, hogy megnyugodjak. Több mint egy hónapig egy betűt sem írtam neki, nem találkoztunk, nem hívtam. Aztán ő keresett meg engem. Anyumnak írt üzenetet, hogy beszélni akar velem..Odáig sikerült eljutni, hogy beszéltünk normális emberek módjára, és én ennél többet nem akarok. A saját lelki békém miatt. Így jobb lesz mindenkinek...

2016. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás nagyon meg tudja borítani az embert... Teljesen érthető a viselkedésed. Majd ha picit megnyugszol, érezni fogod, pontosan mit is akarsz még tőle. Viszont a barátság egy szakítás után nem szokott működni - talán csak akkor, ha a felek sokat voktak együtt, és elmúlt az intenzív szerelem, testi vonzalom, de félek hogy nálatok nem ez a helyzet...
2016. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legjobb baráttal nem jön össze az ember és nem szakad meg a kapcsolat. Most vagy szerelmed, vagy barátod, kettő egyszerre nem lehet. A barát megmarad de egy szerelmi fa.szság után a szakítás miatt megszűnik a kapcsolat. H képes volt szakítani veled, akkor nem szeret téged. Ezen kár agyalni túl kell mielőbb lépni, mert felesleges időtöltés az agyalás, nem szeretett eléggé, hogy együtt maradjatok, felejtsd akkor el, jobb is így hidd el. Nekem is volt hasonló gondom, de erre jöttem akkor rá, hogyha szakít akkor nem szeret és akkor ez így jobb is.
2016. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!