Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek megtudok változni,...

Szerintetek megtudok változni, mert nem tartom túl normális viselkedésnek?

Figyelt kérdés

Szóval mindig nagyon figyelek hogy hogy nézek ki és úgy ki se mozdulok a házból ha valami nem oké, ez egy dolog. De utána meg ha valahol körülöttem beszélgetnek engem néznek, szinte biztos vagyok benne hogy rólam van szó. Sőt van hogy hallom hogy megjegyzéseket tesznek.

A problémám inkább az, hogy gyakran látok más lányokat tök lazán, meg furán felöltözve, kócos hajjal stb és valahogy irigylem őket mert mernek így lenni és senkit nem is zavar. Gondolom, hogy ez önbizalom kérdése de azért szerintem nem egészen.

... Hát remélem valaki megért engem.(18)


2016. nov. 6. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb hiba az emberekben,hogy sokszor hiszik el magukról,hogy a többi embert érdeklik.

Ha átlagosan nézel ki, le sem szarnak az emberek,szócal hacsak nem egy koszos cuccban akarsz kint rohangálni, senkit sem érdekel,hogy most melegítő van rajtad vagy a legújabb nadrágod. :D Ennyire nem érdekli az embereket,hogy mi van rajta, ne agyalj ennyit! Azt vedd fel,amiben jól érzed magadat,amiben magabiztos vagy és akkor ha meg is néznek, csak azért lesz mert jó a kisugárzásod.

2016. nov. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szemléld racionálisabban a dolgot. Hacsak nem vagy valami világsztárceleb, nem veled foglalkozik mindenki, akivel találkozol. Nem rólad beszél mindenki a környezedben, ha pedig nevetést hallasz a hátad mögött, nem biztos, hogy rajtad nevetnek. Nem csak photoshoppolt címlapos divatmodellek járnak az utcán, meg csokornyakkendős James Bondok. De akkor te se nézz másokat, hogy kócos kissé, meg hogy van öltözve. Lehet, hogy pont emiatt veszel magadra mindent, mert azt gondolod, hogy más is ugyanolyan kritikus.
2016. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!