Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális viselkedésnek számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális viselkedésnek számít?

Figyelt kérdés
A volt párom(ő szakított egyik pillanatról a másikra) ha meglát vagy először felhívja magára a figyelmemet...vagy ha ez nincs akkor nem néz rám.úgy megy el mellettem .mintha nem is ismerne vagy a haverjainak szíd vagy gonosz dolgokat mond rólam.mintha utalna...
2015. febr. 3. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Tipikus pasi viselkedés.. Mert, ha valamiben, bármiben is hibázott, ne hogy már ő legyen a rossz. Így rád tereli a dolgokat. Biztos csinált valami olyat, amit nem akart, hog kiderüljön. Így gyorsan szakított, majd téged vetett fel rossz színben, ha kiderül ez a titok, akkor se ő legyen a rossz.
2015. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
általában igaz. én nem vagyok olyan bunkó hogy ilyeneket csináljak, de ez a mai kultúrálatlan világban normális. még ha ő szakított is veled, mert ha általában az emberek szakítanak egymással akkor azt jelenti hogy valami olyat tett a másik hogy megutálta.1 kapcsolattal az ember azt is kockáztatja hogy a barátság is tönkremegy.
2015. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!