Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik velem, összeestem?

Mi történik velem, összeestem?

Figyelt kérdés
Tavaly még népszerű voltam,tele önbizalommal,viszont azóta nagyon sok dolog történt,szerelmes lettem egy lányba,de ő le se sz**t,és mivel osztálytársak voltunk egyfolytában hallgattam hogy más fiúkról áradozik(azóta összejött egyik spanommal),év végén megbuktam 2 tantárgyból(pótvizsgán szerencsére átmentem),nyáron több ember is akikről azt hittem hogy a spanjaim még csak nem is kerestek,amikor meg én kerestem le**artak,elmentem dolgozni megismertem egy lányt hülyített,játszott velem,kamuzott hónapokon keresztül,majd eldobott és közölte hogy nem akar semmit ,.egyik legjobb haverom elment másik suliba és eltávolodtunk egymástól a multkor majdnem kiütöttek részegen és egyik „ spanom” nem állt mellém csak hergelt, Visszamentem edzeni,több edzésre is járok,melózok suli mellett de nagyon sebezhetőnek,érzem magam,mintha elveszett volna a tűz belőlem,nem tudom kiben bizhatok,ki a spanom,azt sem tudom jól nézek e ki kb semmit,egyfolytában változik a hangulatom nem tudom mit csináljak már ha egyik haverom „beolt” viccből már attól is teljesen szarul érzem magam még egy gyenge oltástól is,tavaly én vtam az osztály hangja,aki a legtöbb emberrel volt jó viszonyban,még az osztályfőnököm is mondta hogy én viszem a színt az osztályba,olyanokat kaptam osztálytársaktól hogy „csak miattad érdemes ebbe az osztályba járni akkora arc vagy”már ez is visszább esett.Az önbizalmam annyira visszaesett hogy már attól is sz*rnak érzem magam ha facen nem írnak rám 1 napig.Csak akkor vagyok boldog ha iszok.Mit csináljak?.Előre is köszi a válaszokat16/f

2016. nov. 7. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

"multkor majdnem kiütöttek részegen és egyik „ spanom” nem állt mellém csak hergelt"


Nem kellene a nagyfiút játsszani! Aki már most alkesz, az a valóságtól eltávolodik és üres lesz. Jól tudod. És akkor még nem is beszéltünk a fő játékszeretekről, a füves cigiről... Tudod, arról a jelenségről, amit ti nem tartotok drognak, csak épp öl, butít és nyomorba dönt.


Ami agresszióra sarkall, amitől depressziós, pánikbeteg, szorongó leszel, és ami miatt gyártjátok a hülye összeesküvés elméletet, ami egyenesen arányos azzal, hogy paranoiás, és skizofrén vagy. De, á, veletek nincs baj tudom, csak annyira sz@@r az élet, hogy igazából nem is tehettek róla.


Hát tudod majd, ha lesz időm, akkor majd sajnállak titeket!


Alkoholos, drogos banda. És még az ilyenek csodálkoznak, ha teljesen üresek, kiégtek és nullák már fiatalon.

2016. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

És még annyi, hogy nem az internet előtt kellene döglened és számolnod a lájkokat, meg lehajtott fejjel közlekedni utcán is, ahol az okostelefonodat simogathatod ahelyett, hogy kilépnél a való életbe, és elkezdenél élni, és értelmet adni saját nyomoronc életednek, észrevennéd a színeket, és megtanulnád értékelni azokat.

Mert, ha így tennél, és nem egy kiégett tuskó lennél, aki külsőségekben méri önmagát és másokat is, akkor talán lenne egy minimálisan maradék esélyed, hogy az okosteló helyett egy kiscsajt simogatnál.

2016. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ráfüggve az okostelefonomra,még soha életemben nem füveztem,és alkesz sem vagyok attól hogy néha eljárok bulizni,és van amikor többet iszok mint kéne-_-Nem tudom miért állítasz be alkoholista drogos felszínes hulladéknak.Szerintem te nem olvastad el amit írtam.
2016. nov. 7. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Már eleve azt se értem, hogy miért lettél szerelmes egy olyan lányba, aki eleve más fiúkért van oda, és ezt nem is titkolta.

Mint, ha magadnak keresnéd a kudarcokat, és utána önigazolnád magad, hogy jé, milyen sz@@r az élet, ez se jött össze!


Bocs, ha eleve azt mondtam, hogy drogozol, lehet a drog nem igaz, de az italt, még ha nem is vallod be, sűrűn ihatod. Emiatt alapból lehetnek hangulatingadozásaid, és üres is lehetsz, mert az ital csak egy felszíni "boldogságot" ad, közben pedig nem veszed észre a valóságot és mindent szürkének látsz. Az ital okoz még depressziót is, amikor vagy nem kapod meg, vagy amikor kijózanodsz, mert hozzászoktál.


Hiába álltatod magadat, hogy nem az ital rabja vagy, mert visszaolvashatod amit írtál:

"Csak akkor vagyok boldog ha iszok."


Ez is bizonyítja, hogy alkoholista vagy. Az alkoholisták egyébként tipikusan tagadják, hogy azok lennének. De, ha nem lennél az, akkor nem ez okozná a "boldogságot" az életedben.


Adj valami értelmet az életednek, nagyon sok mindent lehet csinálni az életben ami hasznos, vagy jó, vagy örömet okoz. De az ital nem tartozik közéjük, az csupán egy hamis "boldogság", ami elfedi a problémákat egy rövid időre, de nem oldja meg.


Sajnálom, ha 16 évesen máris kiégtél, mert bizony emögött ez áll és az ital. Meg kellene tanulnod emocionálisan élni és létezni és örülni minden apróságnak. Először csak kisebb lépésekben és apránként jönni fog.

2016. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!