Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok az ilyen emberro...

Mit gondoltok az ilyen emberrol? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy baratnom aki mostanaban csapong, elismeri, hogy rixanc. Csomoszor perverzkedik, szorakozik a fiukkal (lefekudnek), pedig alig ismerik egymast. Multkor egy lannyal is csinalta. En erte, hogy most akar elni de rohadtul nem igy kene. Tudja, hogy rossz szemmel nezem, mit csinal, tűz es víz vagyunk(nekem meg nem volt baratom, csak hosszabb kapcsolatba mennek bele, es akik eddig kepbe jottek,nem tudtam veluk elkepzelni), de nem akarom magara hagyni, hiszen baratnok vagyunk. Legyszi segitsetek! 16/l

2015. máj. 10. 11:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy emiatt anya se nezi jo szemmel, hogy neha vele is logok, pedig alig tud rola valamit.
2015. máj. 10. 11:13
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem éljen úgy, ahogy neki tetszik. Ártani nem árt senkinek, addig pedig az ő döntése, hogy mit csinál. Fog ez változni később.

Anyádnak nem kellett volna erről beszámolni, elvégre semmi köze hozzá.

2015. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Anya annyot tud hogy tobb sraccal randozgat. Nemfogok hazudni neki, tudja, hogy nem a hazi miatt hiv, hanem ezt megbeszelni.
2015. máj. 10. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hazudni kell, csak nem muszáj mindenről beszámolni, pláne ha olyan következményei vannak, hogy emiatt nem nézi jó szemmel a baráti kapcsolatodat. Persze ha ez neked belefér, akkor legyen, csak ne használd majd fel mások ellen, pl. "anyám sem nézi jó szemmel, amit csinálsz" stb.
2015. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt próbáld megértetni a barátnőddel, hogy nem attól lesz nő, amit most csinál.
2015. máj. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!