Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez szerintetek mennyire normális?

Ez szerintetek mennyire normális?

Figyelt kérdés
Ha dühös vagyok, vagy szomorú, vásárolni akarok. Néha megállom, néha nem. Nem vagyonokat költök, pár ezer forintot, de engem akkor is zavar. Olyankor így érzem ezzel enyhíteni tudom a rossz érzést magamban. Ez azért még nem beteges, ugye? 23l

2016. nov. 10. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
nem beteges
2016. nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy pasi nagyon elkéne felétek kisanyám
2016. nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyasmi, mint a boltkór.
2016. nov. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ilyesmit eddig csak filmekben láttam, viszont ott már szinte kliséként alkalmazzák.
2016. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NudliHercegnő ***** válasza:
Én is szoktam ezt csinálni, de mivel tudom ezt magamról, csak adományboltokba megyek be ilyenkor: így az összeg sem párezer, hamem párszáz forint, és még az is jótékony célokra megy. Ha budapesti vagy, próbáld ki a wesselényi úti adományboltot, nagyon változatos a kínálat, és kedvesek az eladók. Ha nincs a településeden adománybolt, akkor keress fel egy turit, vagy menj bolhapiacra, sokkal izgalmasabb, mint egy plázában tengetni az időd. A legtöbb dolgot amit ilyenkor veszek egyébként az interneten továbbadom, gyakran még profitom is van belőle. 19/L
2016. nov. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!