Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lenne probléma, ha...

Mennyire lenne probléma, ha egy olyan párom lenne aki szeretne bulizni én meg nem igazán?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok a csaj 19 csak kavarunk még jelenleg. Nagyon sok dolog tetszik benne tényleg nem az a hülye p**ca, csak hát azért érzem rajta hogy kicsit úgymond fiatalosabb nálam, vagy nem tudom hogyan fogalmazzam meg ezt szerintem értitek.


Én már kibuliztam/csajoztam magam, és ha elmegyek néha egy buliba nagyritkán mondjuk havonta egyszer akkor azért én is megtudok "vadulni", de amúgy gyűlölöm magát ezt az életvitelt főleg ha valaki komolyabban csinálja...hogyan kéne kezelni egy ilyen csajt? Láncon nem akarom tartani, de én sem akarom kényelmetlenül érezni magam ez miatt, ha esetleg tényleg össze jövök vele. Szóval lehetne ezt kezelni normálisan??


Voltak már gondok régen ebből, vagy fordítva (velem) vagy a volt barátnőmmel , de nem kezeltük jól a dolgokat...csak így bennem van az is, hogy nem tudom annyira komolyan venni a csajt.

Huu szóval velem van a baj ez miatt??


24f


2016. nov. 12. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szinte semennyire. Jó kommunikáció mellett, egyáltalán.
2016. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Maximum a féltékenységgel lesz probléma, mert ki tudja mi történik egy buliban...
2016. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét félnek alkalmazkodni és kommunikálni kell megfelelően. Ez a kulcsa, szerintem...
2016. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, mert attól félek hogy ha mondjuk egyszer úgye a piától elkezdene "hülyéskedni" biztos ,hogy féltékeny lennék szerintem ez természetes.


De akkor abban a pillanatban szakítanák is vele, én nem tudok már partner lenni ilyen semmijen kapcsolatokban :/ kicsit ettől félek.

2016. nov. 12. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
csak idő kérdése, hogy melyik bulin dugják meg a wc-ben. igen tudom.. ő nem olyan.. Az én volt bnőm is azt állította magáról, hogy soha nem lenne ilyenre képes.. aztán mégis gerincre vágták.
2016. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sehogy, olyan párt kell keresni aki hozzád illik.

Amúgy viszont baromira hiteltelen vagy. Gondolom a jogot azért fenntartanád, hogy te havonta egyszer továbbra is megvadulhass, a csajnak nem lenne joga féltékenykedni, amúltadról nem is beszélve...

2016. nov. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!