Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti éreztetek már ilyet?

Ti éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
Azt érzem hogy minél kevesebbszer kell emberekkel beszélnem a nap folyamán,annál jobban érzem magam...egyszerűen nem érdekelnek más emberek nem foglalkozom mások életével, nem szoktam beleszólni senki dolgába! Szoval én ilyen vagyok hogy ugy mond csak a magam dolgával foglalkozom persze nem azt mondom ha valaki megkér hogy segitsek vagy bármi akkor természetes segítek meg ha hozzám szólnak akkor nem szokásom bunkózni se...de ha nem kell beszélnem az emberekkel Számomra az a legjobb ettől érzem jól magam! Szórakozni sem járok ezek a dolgok nekem semmit nem adnak szóval valaki még van igy esetleg? Egyébként az emberekről ez a negativumom azért van mert a legtöbb ember és(tisztelet a kivételnek) ezeket csinálja..( munkahelyi szarkavarás,a felesleges pletykák,a másik ember semmibe nézése...szóval inkább jobb ha egy napom is ugy telik hogy emberekkel nem kell beszélnem bárcsak az összes ilyen lenne...
2016. nov. 13. 00:27
 1/2 Blade Bone ***** válasza:
Ha nem ütnék bele az emberek orrukat a másik dolgába, nem lenne internet, áram, autó, se semmi, csak maximum az önjelölt tudósoknak. Hát, jobban tetszene az a világ nekem is. Főként azért, mert nem kellene attól félnem, hogy kinevezett se**fejek az életemre törnek a hülye játékaikkal, meg az ótvaros szabályaikkal.
2016. nov. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze.

Egy tökéletes hétvégét az esetek 90%-ban úgy képzelek el, hogy nem teszem ki a lábam itthonról, így kapcsolódom ki a legjobban.

Ettől még nem tartom magam antiszociálisnak, a munkahelyemen közepesen veszem ki a részem a "társasági" életből, és a barátaimmal is rendszeresen szoktam találkozni, de inkább munka után, csak ezért nem szívesen mozdulok ki.

2016. nov. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!