Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha a női rokonaim...

Mit tegyek ha a női rokonaim az alacsonyságom miatt sárba tiporják az önbizalmamat?

Figyelt kérdés
Már évek óta hallom a megjegyzéseket, de most már tényleg nagyon elegem van. A spanjaim is szoktak szívatni, de azt felfogom egy szimpla haveri piszkálódásnak (nem is akarok velük összeveszni). Viszont a két lány unokatestvérem és másod unokatesóm barátnője folyamatosan megjegyzéseket tesz a magasságomra, amely több, mint egyszerű csipkelődés. Fiatalabbik uncsim, mindig azzal szembesít, hogy ilyen törpének sosem lesz barátnője (amikor ez a téma szóba kerül). Többször volt már, hogy szóvá tették a ruháim méretét és azt, hogy 39-es a lábam. Meg jóval komolyabb sértő megjegyzések is elhagyták a szájukat, amelyeket inkább nem említenék. Ami viszont igazán kiverte a biztosítékot, az az, amikor a legutóbbi családi összejövetel során idősebb unokatesóm a hátam mögött konkrétan azt mondta a pasijának, idézem: "Remélem ez a kis guggoló mellszobor nem piszkít bele a családi vérvonalba." Komolyan mondom, majdnem sírógörcsöt kaptam, köpni-nyelni nem tudtam és anyámnál hiába vertem ki a balhét, hogy nekem ezekből nagyon elegem van, a végén még ő volt felháborodva, amiért valótlanságokat állítok. A testvéreivel jó kapcsolatot ápol és mivel én már nem egyszer vetettem fel ezt a témát, egyszerűen csak komplexusosnak gondol és természetes, hogy nem nekem ad igazat. Nem tehetek róla, hogy ilyen alacsonynak születtem apám miatt (anyai ágon egyébként mindenki magas vagy átlag magasságú), ráadásul még vissza sem tudok vágni, mert valahol tényleg igazuk van, de hogy ilyen hangnemben beszéljenek rólam...Legalább meghagynák maguknak a véleményüket, de nem, muszáj belegázolni a lelkembe. Azóta csak ez jár a fejemben és nem tudom magamat túltenni rajta. Eddig is kevés volt az önbizalmam, de most már tényleg egy nagy 0. Ezek a visszajelzések sajnos a társkeresésemre is hatással vannak, pedig mindig azt gondoltam egy aranyos pici lánnyal majd össze fogok jönni, de egyre gátlásosabb vagyok és az évek alatt a személyiségem is megváltozott.

2016. nov. 15. 00:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Te mondod ezt a 46%-oddal. Félreértettel mert én nem egy 220 centis csajok kedvence vagyok, aki nagyképű és lenézi az alacsonyakat. :D

Pont, hogy én is alacsony vagyok (174) de ettől még nem mondok olyat, hogy csak azért is jobb alacsonynak lenni, holott nem így van.

Te vagy a nagyon frusztrált, aki csakazértis bizonygatni próbálja, hogy jobb alacsonynak lenni...xd

2016. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit elborult az agyam.

A 174 az pont hogy már bőven átlagos.Amúgy meg 175 körül a legjobb lenni.A magassaknak gyakran vannak gerrimc és izületi problémái,bizonyos betegségek gyakrabban fordulnak elő náluk,nehezebben építenek izmot (nézd csak meg,a világ legnagyobb erőemelői és testépítői 170 cm körül mozognak),több kaja kell nekik a nagyobb test miatt (én így sem bírok sokat enni,ha magas lennék többet kéne ennem),kevésbé bírják a hideget.A férfiasságvnek a magasságtól függ.Példaként ideírom a neandervölgyi embert.Átlagosan 165 cm volt,mégis többszörösen erősebb,szívósabb volt volt,mint a mai nagymenő 2 méteres emberek.De nem kell olyan messze menni,a múlt századok emberei sokkal erősebbek,kitartóbbak voltak,mint a maiak,pedig alacsonyabb volt jóval az átlagmagasság.Én csak röhögök ezen,amikor a lányok azt mondják,hogy a magas kell,mert az férfias,megvéd stb..Az igazság az,hogy ahogy nől az átlagmagasság,az emberek úgy puhulnak el.

2016. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hali, ne ezen rágódj, a unokatestvéreidet le kell sz*rni, ha meg a nagyi oltogat/trollkodik, mondd, hogy akkor fogok megnőni, ha újra kinő a fogad nagymutter
2016. nov. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!