Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tiltanak le engem az...

Miért tiltanak le engem az emberek?

Figyelt kérdés

Bárkivel beszélek,letilt.Pedig semmi rosszat nem írok neki(k),de mindig ez van.Fél évvel ezelőtt is feltettem ugyanezt a kérdést,mire valaki felajánlotta,hogy beszélgessünk és kiderül mi a baj velem.Erre az akivel beszélgettem kb 30 percet,az nem írt vissza soha többé :D

Mi lehet velem a gond?


2016. nov. 15. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre így nem lehet válaszolni. Ha gondolod írj és kiderítjük 😁 20/L
2016. nov. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Köszönjük bejelentésed. Amint tudják, moderátoraink ellenőrzik"...

NEM! Csak hülyülök :D


Beszélgessünk. A végén megmondom, hogy miért vagy letiltva, de így nem lehet tudni...

2016. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon unalmas és érdektelen vagy. Lehet nagyon nyomulás és lerázahtatlan vagy. Lehet perverz vagy vagy borzasztóan gyerekes. Lehet roppant tolakodó vagy. Ennyiből ezt nem lehet megmondani.
2016. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi már beszéltünk és tudom miért, ne csonálkozz :P :D
2016. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor miért? :D Ha már annyira tudod xd
2016. nov. 15. 16:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mondok semmit mert megsértődnél:p :D
2016. nov. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6# Na mondd,mert fontos lenne :D Nem vagyok sértődékeny.Ha nem árulod el,akkor nem is tudsz igazából semmit. :P
2016. nov. 15. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!