Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szociális fóbiában szenvedek,...

Szociális fóbiában szenvedek, viszont szenvedek a magánytól. Mit tegyek ellene? Nagyon kellemetlen, saját magam teszem tönkre, nem vagyok boldog

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Eddig 2 barátom volt,egy hosszú kapcsolat és egy pár hónapos. A hosszú kapcsolat rendben volt,csak túl fiatalok voltunk még,a rövid kapcsolatban ráfutottam a tipikus rossz fiúra aki csalt,hátam mögött minden hazugságot terjesztett rólam,de nem bántam meg,hogy jártam vele,mert tanultam az egész történetből,jobban vigyázok.Viszont az a problémám,hogy a környéken egy nagy szórakozóhely van és mindenki oda jár. Irkáltam,találkoztam pár pasival az elmúlt években,akiket minden hétvégén látok és direkt izzadok,nagyon ver a szívem és csak nyelem az alkoholt ha meglátom őket. Nagyon kellemetlenül érzem magam,mindig azt látom,hogy engem bámulnak,úgy érzem röhögnek rajtam. Egy éve találkozgattam egy fiúval,bele szerettem de nem lett semmi. Neki közben lett barátnője és minden hétvégén együtt jönnek szórakozni + a társaság. És akárhányszor meglátom őket,elkezdek remegni,úgy érzem mindenki engem néz(haverjai) és rajtam röhög,amiért kavartunk de aztán nem lett semmi. Van pár idősebb barátnőm,nekik elmondtam és azt mondták beképzelem ezt az egészet max.ha néznek az azért van,mert jól nézek ki. Nagyon durván szorongok,főleg akkor ha megjelenik valamelyik exem. Már facebookról is letöröltem az összes képem,semmit nem lehet rólam megtudni,mert próbálok eltűnni,hogy ne is figyeljen rám senki. Nem merek képet feltenni,mert úgy érzem béna,mindenki más szebb. 10kiló felesleggel küzdök+kicsi a mellem,ez is közre játszik,de nagyon. Mit tegyek? :/
2016. nov. 16. 00:08
 1/1 anonim válasza:
Ha nem érzed magad jól a "szórakozó" helyen, akkor szerintem ne járj oda. Találkozz máshol a barátaiddal.
2016. nov. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!