Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak semmije sincsen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak semmije sincsen. Nincs saját lakása, van egy régi 12 éves kocsija. Nekem kicsit kellemetlen, mert van saját házam, jó autóm, pörgök. Működhet a kapcsi? 28 évesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 14:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Biztos az általad megkeresett pénzből vetted a házadat és az autódat.
2014. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Nekem sincs saját házam, és még egy régi kocsim sem. Ez kell a boldogsághoz? Szerintem nem. 26/f
2014. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást, miért ne működhetne? :)


(Egyébként no offense, de miért "kapcsi"? :D)

2014. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Látom, neked az anyagiak mit sem számítanak!
2014. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Neked sincs semmid a házadon, a jó autódon, és a pénzeden kívűl!
2014. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudsz boldog lenni ha van ház meg kocsi? Megnézném neked mennyit segítettek a szülők...
2014. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Amikor megismertem anno a férjemet, a korunknál tekintve egyikünknek sem volt saját háza vagy autója, majd aztán összeházasodtunk és szépen építjük közösen az életünket. Nincs az, hogy ez az enyém, ez a tiéd, így senki nem érzi rosszul magát.

Rossz lehet olyan kapcsolatban élni, ahol ez fő probléma, de ettől már miért ne működhetne a kapcsolat? Erre való a házassági szerződés, ha már valakinek ez ennyire számít.

Amúgy a mai világban szerinted hány embernek van huszonéves korában háza, autója? Hát, nem soknak. Akiknek van, azok vagy a szülők segítségével tettek rá szert vagy kétes ügyekben voltak benne, amiből lett pénzük, vagy éppen hitelt vettek fel, amiből lett házuk, autójuk (vagyis egy pár évig nem saját, hanem a banké...)

Ritka kivétel, akinek huszonéves korára tisztességes munkából, teljesen önmaga által van háza és autója.

2014. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem ismerlek titeket.


Léteznek viszont olyancsik, akik korábban is pénzcsiért pörcsiztek faszcsin és hozzá szokcsiztak az ezzel járó jólétcsihez.. (saját házcsi, jó kocsi) És már nem is tudnak másként élcsizni, mert megszokták az anyagiak függvénycsijében létező kapcsikat.


De nem hiszem, hogy ez a helyzet itt. Jóhiszemű vagyok. Biztos működhet a kapcsolat, hisz az érzelmi kötődés a lényeg számodra is (gondolom).

2014. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Nekem avn mar hazam es egy 3-as golfom is
2014. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés felmerül, akkor nyilván nem működhet ez a kapsolat...
2014. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!