Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nálatok is vannak ilyen bunkók?

Nálatok is vannak ilyen bunkók?

Figyelt kérdés
Egyik gyerek úgy beszélt a tanárral mint egy senkiházival.Szegény tanár sírva ment ki a teremből miatta.Máshol is vannak olyan görények akik miatt sír a tanár? Mert ennyire megbántani szegényt szerintem felháborító.És ez egy jó gimiben történt.

2016. nov. 16. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a tanárral azért ilyen szinten nem mernek bunkók lenni, egyes diákokkal viszont így viselkednek a "menők".
2016. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%

Én is meg akarom síratni az egyik 65 év körüli ének tanárt hogy öngyilkos legyen vagy legalább elhúzzon a francba, mert az órája csak időpocsékolás.

Nagyon össze akarom törni a lelkét, de valószínűleg minden tanár megutálna és szivatnának + a lányok is bunkónak tartanának.

De itt is van pár srác aki bekiabálja hogy takarodjon ki, meg hogy rohadt büdös, stb.

2016. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
#2: Az igen barátom, nálatok aztán szárnyal a kultúra...
2016. nov. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%

3. Az igen, nálad szárnyal az értelmes komment.

Még mindig nem tudom mi a f#sz értelme van annak hogy csak úgy oda bök valaki válaszban valami szarkasztikus beszólást. Így van, nincs sok kulturáltság itt, ha ez nem volt mindenkiben k....ra nyílvánvaló.

Igen, bunkók az emberek, én is az vagyok, stb.

lepontozást kérem mindkét válaszomra, mert már ígyis 53%-os vagyok, pedig azt terveztem hogy elérem a 10% -ot legalább.

2016. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy közepes erősségű gimiben tanítok. Én megadom a tiszteletet a diákoknak és ezt el is várom tőlük. Volt olyan, hogy megpróbált ket gyerek beszólogatni. Mivel ugyanolyan hangnemben nincs jogom beszélni ezért gyorsan lefeleltettem őket az elmúlt órai anyagból. Ez eddig kétszer fordult elő. Az egyik diák még a pótvizsgán is megbukott és azóta más iskolát boldogít. A másik diák azóta nem teszi tönkre az órámat. Mondanom sem kell, hogy nem a jeles tanulók között voltak.

Sajnos vannak bunkók mindenhol (még a tanárok között is). Nehéz kezelni őket, de szerencsére a több diák segített rajtam, mert azért diákok nagytöbbsége tisztelettudó.

2016. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

"pedig azt terveztem hogy elérem a 10% -ot legalább."


Hát, az agyi kapacitásod már elérte, sőt lassan mínuszba is kerül.

2016. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor gyerek voltam az én osztályomban is voltak ilyen bunkók.Volt egy osztálytársam aki megríkatott egy tanárnőt órán és azon nevetett ahogyan a tanárnő sírt.Ritka egy féreg ember is lett belőle...
2016. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ezt elbsztd Chaosix, mindkét válaszodra ment a zöld (véletlen) :'(


Nem vagy rokona véletlen Lestár Balázsnak?

2016. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te basztad el, mert még egy gombot sem tudsz megnyomni.

Nem tudom ki az a Lestár Balázs. Te nem vagy rokona véletlen annak a többi nyomoréknak akik itt vannak gyakorin?

2016. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 - De.
2016. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!