Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan idegesek a magyaro...

Miért olyan idegesek a magyarországi emberek?

Figyelt kérdés
A szegénységet húzzuk ki listáról, mert voltam már Romániában, Szlovákiában, Moldovában, sok Dél-amerikai ismerősöm van, és azok teljesen nyugodt, laza emberek(olyan körülmények vannak, amiket te csak esetleg képeken látsz). Itt meg mindenki idegbeteg. Miért?
2016. nov. 17. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

Ez az idegesség, idegbetegség benned van és kivetíted,mert utálod a magyarokat. Engem kedves, nyugodt, barátságos emberek vesznek körül, akik ugyanakkor küzdenek az élettel, a munkájukkal, szomorkodnak, ha elvesztik szeretteiket, örülnek, ha jó élmény éri őket, szép zenét hallgathatnak.

És mindeközben itt vagyunk Magyarországon.

Édes hazámban.

És most jól le fognak pontozni, mert csak nyavalyogni, elégedetlenkedni, szidni lehet a gyakorin, mindent, ez így alakult.

*

" S mégis, magyarnak számkivetve,

lelkem sikoltva megriad -

édes Hazám, fogadj szivedbe,

hadd legyek hűséges fiad!


Totyogjon, aki buksi medve

láncon - nekem ezt nem szabad!

Költő vagyok - szólj ügyészedre,

ki ne tépje a tollamat!"


[link]

2016. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nanana, várjál, ember. Nem az ismerőseimről, a barátaimról beszélek, hanem az utca emberéről. A népről.

Azt hittem, ma nem érek haza, biciklivel, mindenki úgy vezetett, mint az őrült. Az emberek a buszon, ahogy ugatnak egymásra, alig várják, hogy belekössenek valakibe, kitöltsék valakin a frusztrációjukat.

Flegmatikusak, pökhendiek(ez most Budapest az igaz)

És megkérlek ne kezdj velem személyeskedni, mert nem tudsz rólam semmit.

Pontozni senkit nem fogok. Nem vagyok olyan gyűlölködő, mint ez az ország.

Azért próbálom kideríteni, mi a baj?

2016. nov. 17. 18:47
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Mert frusztráltak. Rossz a politikai, helyzet, rengeteg társadalmi feszültség van. Én sem szidom az embereket vagy gyűlölködök, egyszerűen ezt látom és ezt tapasztalom.
2016. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Aki valóban ideges,és van rá oka,az a becsületes kis,vagy középrétegű polgár,aki a minden napi munkájából szerzett kis jövedelméből,és még pluszmunkából rendesen eltartja magát,a családját,és próbál felfelé törni.

A többi ideges a műidegeskedést színlelő hőbörgő fogatlan pr0li,akinek semmi nem jó.

Akik pedig nem idegesek,és jól élnek,azokat nem látjuk,mert jól elvannak a hegyvidéki villájukban,meg a luxuskocsijukban.

2016. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nekem is feltűnt,és ráfogják a szegénységre... Romániában is szegénység van,mégsem viselkednek így az emberek.A magyar a leggaládabb nép...
2016. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
a leggaládabb nép - az nem a magyar, hanem a te jó édes anyád.
2016. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 6#, látod szivem, máris anyázol.

Hát ezzel nem cáfolod az ötöst, hanem bebizonyítod amit mond.

Nagyon rá szeretnék jönni, hogy mi az oka. Hátha tudnék valamit segíteni.

2016. nov. 17. 22:52
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

"a leggaládabb nép"


Miért lehet ilyen aljas kijelentéseket tenni itt a gyakorin?

Miért kell naponta alázni egy népet?

Mióta elfogadott a kollektív bűnösség? egy népet így minősíteni aljasság, miért lehet ezt itt NAPONTA megtenni?

Kivétel a magyarok? Rájuk lehet? Velük mindent meg lehet tenni?

Segíts, nem értem.


Történelmi hagyománya van ennek, két évszázados

- azért idegesebbek a magyarok, mert ebből elég volt.

2016. nov. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ez itt 7 kérdés, megkérlek ha gondolod írd ki őket külön kérdésnek, ne ide nekem.

Nem gyaláztam senkit.

Egyszerűen csak tippeket kérek.

Jó, mert gyalázzák. Saját magukat gyalázzák, de mindegy.

Még?

2016. nov. 17. 23:59
 10/11 A kérdező kommentje:

Mit találtam: [link]

Ezért megyek el, mert sajnos észrevettem már rég, hogy ragályos. Néha visszaugatok az ugatásra, és ez nagyon bánt.

Komolyan, jó ez így nekünk? Miért görcsöl itt mindenki annyira? Vannak sokkal rosszabb helyzetben lévő országok.

Most kit érdekel jobban a magyar sors, aki verseket szaval és rágalmaz, aki anyázik, vagy aki rá szeretne jönni a szar hangulat okára?

Nem hősködni akarok.

De egyszer menjetek haza, kapcsoljátok ki a tévét és minden szart, nézzetek úgy Istenigazából tükörbe, mit láttok?

2016. nov. 18. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!