Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan idegesek a magyaro...

Miért olyan idegesek a magyarországi emberek?

Figyelt kérdés
A szegénységet húzzuk ki listáról, mert voltam már Romániában, Szlovákiában, Moldovában, sok Dél-amerikai ismerősöm van, és azok teljesen nyugodt, laza emberek(olyan körülmények vannak, amiket te csak esetleg képeken látsz). Itt meg mindenki idegbeteg. Miért?
2016. nov. 17. 18:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

sajnálom, hogy a kérdéseimből csak a kérdőjelet értetted meg.

Fontos átgondolandó kérdések - és nagyon is idetartoznak.


És én értelek már, nem is zavargok itt többet.

Ahol rendben van az #5 "A magyar a leggaládabb nép" -kijelentés, és le kell szólni József Attila versének idézését, ott nem tudok segíteni a megértéseben (márpedig én a gyakorira segíteni járTam), talán, amennyiben még iskolás vagy, akkor majd tanulsz erről, és hogy miért gazemberség egy népet gyalázni - nem te, nem dehogy, az #5, te csak elfogadtad, hogy ezt kijelentheti valaki, belepottyantatva az éterbe, had idegeskedjen az, aki eddig nyugodt volt, és tette dolgát.

Valószínű ezekre vársz itt a kérdésednél, hogy igazolják, innen hanyatt-homlok menekülni kell.


Nem is zavarok, nyilván jönnek majd százan és kórusban szidják a magyarokat, majd rátérnek a történelemre, az irodalom sem marad ki, a vallás sem, és mindenki boldog lesz ettől, és... és .... és


én pedig visszamegyek a versesköteteimhez, Arany Jánoshoz, József Attilához, Weöres Sándorhoz.


Így mindenki jó jár, abban a társaságban van, ahol jól érzi magát. Adieu!

2016. nov. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!