Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti ezek alapján mire gondolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezek alapján mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

Karácsony körül megismerkedtem egy férfival. Tulajdonképpen én írtam rá, mert a testvérem sokszor említette, h tetszem neki, ő viszont sosem lépett, aztán nem tudom miért de ráírtam. Nagyon jól fogadta a dolgot, örült neki, h jelentkeztem és azóta is már 2x randiztunk.

Viszont sokszor nem tudom, hová tenni a viselkedését, vagy a megjegyzéseit..Néha teljesen arrogánsnak érzem, kicsit nagyzolósnak, másszor meg kenyérre kenhető kis hízelgős. Teljesen összezavar. A randikon úgy viselkedünk mint egy pár és mikor írunk akkor is ott vannak, azok a kis becézgetések, meg a "hiányzol" mondatok, de néha 1-1 megjegyzésre felfigyelek, amiből nem tudom kikövetkeztetni, h akkor ő most kapcsolatot szeretne vagy csak szórakozik. Pl. Tegnap este beszéltünk telefonon és említette, h az idén lesz a diplomaosztója. Megkérdezte, h én ott leszek-e a diplomaosztóján. Mire válaszoltam volna, h "Hivatlanul nem szándékozok csak úgy menni", addigra ő már ki is mondta, h "Bocsi, az exnőmet már elhívtam az ünnepségre". Utána semmi "csak vicceltem, poén volt" vagy valami nevetés... Semmi. És ezt azóta is furcsálom. Ezzel valamiért összezavart... Tudnám, h most barátnőt vagy kalandot szeretne... Eddig mindig kitudtam egy pasiból olvasni, h mire megy, de belőle semmit... nagyon titokzatos! Szerintetek? Holnapra elhívott magához filmezni. Belemenjek? Tudom, h ebből akár testiség is kisülhet majd..


2016. jan. 12. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán a gondolatolvasás helyett próbáljatok valami elavult módszert alkalmazni,kommunikáljatok esetleg,szóban.

Az exnős beszólása?

Vicces gyerek?:D

2016. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem gondolja komolyan nyugi
2016. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mondod :))) Most hiába kérdezem meg tőle, h mit szeretnél :) Aki trófeának akarja a másikat, az akkor is tud kamozni olyat, amit a nő szeretne hallani, majd egy "Nekem ez mégsem működik!" mondattal lezárja :D Számomra ezért fontosak azok, amiket tesz és amiket mondd, minthogy szembeállítsam a tényekkel :)
2016. jan. 12. 20:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát 2. válaszoló, remélem :/ :( Kicsit szerintem le is fagytam ahogy ezt meghallottam, de gyorsan, mosolyogva mentettem a helyzetet, h "Azt hívsz el akit te szeretnél" :) Utána sem mondta, h poénkodtam... :) Talán ezért van ebben ez a dolog...
2016. jan. 12. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire bizonytalan vagy,ne menj,szinte biztosan dugás lesz a vége.

Vagy ne feküdj le vele mondjuk 1.5-2 hónapig,csak petting,tedd próbára.

Nem tudom mennyi idősek vagytok,az ilyet még az se biztos,hogy tolerálja,aki komolyban gondolkodik.

Nem tudom,mindenképpen húzd egy kicsit a dugást,hátha kibújik a szög a zsákból.

2016. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!