Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most először érzem ezt, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most először érzem ezt, a leírtak alapján mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Eddig semmi gond nem volt a kapcsolatunkban, nem élünk együtt, egy hetet szoktunk együtt tölteni , az utána lévőt külön, 2 év tart a kapcsolatunk. Viszont pár hete orvosi kezelésekre kell járnom, ezért hétvégente találkozunk, a kezelések nem befolyásolják a szexuális életünket, ami az ő fáradtságára hivatkozva viszonylag kevés, ráadásul utóbbi időben nagyon hamar elmegy, ha pedig én kezdeményezek alig reagál. :\


Tegnap este jött a fura megérzés, hogy nem kerek nekem ez:

Két hete szólt, hogy ma valami tanítás lesz a munkahelyén reggel 6tól délután 3ig. Elvileg a főnök hívott egy oktatót, aki olyasmit tanít meg nekik, amit még az iskolákban sem tanítanak. Oklevelet, papírt nem kapnak róla, ha van rá igény akkor a jövőben még lesz ilyen szombati dolog.

Tegnap beszéltünk telefonon és azt mondta, hogy szünetben felhív. Azóta semmi. Gondolom reggel 6 óta lenne szünet... Nem tudom mit gondoljak. Segítsetek!


2016. febr. 6. 13:42
 1/3 Blade Bone ***** válasza:
Hát nem tudom, nyilván lehet ilyesmi, mivel dolgozik és én azt sem tartom kizártnak, hogy lehet a többiekkel dumálnak szünetben, átbeszélik a hallottakat és annyi, ne aggódj szerintem. :)
2016. febr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonló államilag támogatott oktatás nálunk is volt, igaz arról kaptunk egy fecnit hogy az x órát elvégeztük.


Ha hamar elmegy abból sem arra következtetni hogy megcsal.

De a megérzések álltalában ilyen esetben nem ok nélküliek, nekem is volt ilyen megérzésem és bejött...

2016. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi volt a szöveg, hogy "valami tanítás" lesz? Mégis milyen tanítás? Kicsit megizzaszthattad volna pár kérdéssel.
2016. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!