Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a naivság kihat a...

Szerintetek a naivság kihat a külsőre?

Figyelt kérdés

úgy értem hogy meglátszik-e a külsején hogy naiv az illető? És hogy meglátszik-e rajta hogy gyermeki, gyereklelkű esetleg?

Ártatlan külső mögött milyen személyiség lehet?



2016. nov. 22. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Láttam már ilyet is, olyat is. Sokakon egyáltalán nem látszik, hogy naivak. És persze nagyon sok kis ártatlannak tűnő emberről derültek már ki meglepő dolgok :)
2016. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden meglátszik, csak nem mindenki lássa meg.
2016. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hat ki a külsőre.bár sosem lehet tudni
2016. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rólam meg alapból azt feltételezik,hogy naiv vagyok,meg elhiszem amit mondanak vagy szivatni akarnak.Állítólag olyan a nézésem ,meg a reakcióm.Ha valaki szivat ,akkor nem azt mondom,hogy nem hiszem el .Olyankor :aha,igen,persze vagy csöndben figyelem amit mond.Másik dolog:valamit elmondtak nekem többször,de úgy nézek mint ha először hallanám.Kicsit bamba vagyok,meg balek fejem van.Azt sem nézik ki belőlem,hogy szeretek hapsizni,meg szeretem a szexet.Ártatlan fejem van.
2016. dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és pedig nem olyan vagy mint amilyennek gondolnak a fejed alapján?
2016. dec. 31. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!