Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy fogadjam el?

Hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 17 éves mozgássérült srác vagyok!A helyzet az,h nagyon magam alatt vagyok emiatt.Többször mütöttek,es többször jöttem ki a kerekesszekböl.Nagyon fáj ezaz egész, a műtétek, a csomo fájdalom és még mindig vannak fájdalmaim!Tudok járni illetve biciklizni háromkerekűn de valahogy nem találom a helyem a világban,sorra szúrom el a dolgokat.Lenne egy lány,19 éves aki mellettem lenne, es segítene de én a félelmeim miatt félek közelebb engedni magamhoz,voltak már barátnőim,de olyan komolyabb soha,és nemtudom h kezeljem ezt a helyzetet,alapból nehéz ez a kor, de így mégnehezebb... Aki sorstársam és itt van fent vagy van valakinek hasonló ismerőse szívesen meghallgatom a történetet, hogy fogadta el a tényt,hogy nem fog szaladni.Előre is köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 29. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szervátültetett vagyok és nekem is vannak hasonló gondjaim de ne is reménykedj, hogy valaha elmondom... :D :D
2016. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Csak annyit szeretnék mondani, hogy az életben próbáld meg értékelni a kis dolgokat. Tudom, hogy nehéz és nem egyszerű valakit közel engedni magadhoz, de próbáld meg! Mit veszíthetsz? Ne rágódj, hanem próbáld meg élvezni az életet és minden egyes napban megtalálni a jót! Sajnos a sérülésed, akkor is megmarad, ha görcsölsz rajta és akkor is, ha nem. Konklúzió: Fel a fejjel!

Ha egyszer úgy gondolod, hogy egy kis megerősítésre lenne szükséged, akkor nyugodtan írhatsz!

2016. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj annak,hogy van aki melletted lenne a helyzetedben és ne lökd el magadtól.Lehet,hogy félsz mi is lesz belőle de legalább esélyt adj neki és magadnak.

Tudom,hogy ez kicsit unalmasan hangozhat, de gondolj arra, hogy lehetne rosszabb is.

2016. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az emberek egy része egészséges lábakkal sem szalad, mert lusta disznó. És mégis kapcsolatban él.

Ez szerintem csak neked gond, ha a lányt zavarná, már nem lenne melletted :) Engem se zavarna, ha a párom mozgássérült lenne, pedig én rendszeresen sportolok, csak sajnálnám, hogy nem tudjuk ezt együtt csinálni.

Esetleg mondd el neki, hogy miért lettél visszahúzódóbb, hogy ez az egész nem ellene szól, és adjon neked időt.

2016. dec. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!