Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes nőkeröl miért ézem azt...

Egyes nőkeröl miért ézem azt h lenézően állnak hozzám?

Figyelt kérdés
Eleve ugy közelitenek, mintha csak egy tudatlan kis janika lennék. Miért gondolja azt hogy nem zsarolhatom meg vagy fenyegetem meg pl? De az h ugy áll hozzám mintha semmit nem tudnék meg hülye lennék..
2016. nov. 30. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Mindenféle kapcsolatban van ilyen. Nők is lenéznek egyes férfiakat, férfiak is egyes nőket, nők is nőket, férfiak is férfiakat. De nyilván nem mindenki.

A zsarolásos, fenyegetős részt nem értem :S Talán ezért állnak furán hozzád, mert ilyen fura gondolataid vannak?

2016. nov. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Már ne is haragudj, de a kérdésed alapján én is hülyénet tekintenélek - aki zsarolni meg fenyegetni akar másokat ok nélkül és ezt tartja a normálisnak, azzal igen komoly bajok vannak!!!!!
2016. nov. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

A munkám miatt, sok random emberrel vagyok kontakban, így én is belefutok flegma emberekbe. A kolléganőm az teljesen magára tudja venni, ha ő köszönöm, akkor a másik úgy csinál mintha, meg sem szólalt volna, és csak akkor néz rá, ha már eldöntötte mit akar. (és ne hidd, hogy férfiba nincs ugyanez a típus)


De én mindig úgy álltam hozzá, hogy ő sokkal helyzetbe van ezáltal, hiszen a viselkedésével elszeparálódik a normális emberektől, olyanoktól is akik lehet boldogabbá tennék az életét...

Szóval szerintem nem kell magunkra venni a dolgot. Ő viselkedik úgy, hogy az embernek elmegy a kedve még a megszólításától is, nemhogy a megismerésig eljussunk. Aki ilyen börtönben akar élni, az tegye. Még szabad országban élünk.

2016. nov. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
2-es: ugyanez a véleményem:)) kérdező: valószínűleg aki lenéz annak teljesen igaza van. szedd már össze magad.
2016. nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor zsarold meg fenyegesd meg. Nagyobb ember leszel tőle mi?

Ilyen stílussal jobban jársz ha az emberek nem foglalkoznak veled.

2016. nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!