Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt valaki, akinek bármily...

Van itt valaki, akinek bármilyen fóbiája van?

Figyelt kérdés

Engem nagyon érdekelnek az ilyenek, őszintén szólva, nekem is vannak fóbiáim.

(Kuloulrofóbia-> bohócoktól való félelem, Nekrofóbia-> haláltól való félelem, Niktofóbia-> félelem a sötéttől, Szociofóbia-> emberektől/társadalomtól való félelem.)

Keresni szeretnék valaki(ke)t, akinek szintén van(nak) fóbiája (/fóbiái).



2016. nov. 30. 18:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem is bohócfóbiám van. Városnapon vagy bárhol ha látok egyet leizzadok, szaporán ver a szívem és el akarok menni onnan mindenáron. Nagyon rossz.
2016. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én a munkától félek.
2016. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Pókfóbia.
2016. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy kimondottan ilyen fóbia létezik-e, de én a vírusok, baktériumok és egyéb betegségeknek a részletes megismerése során ájulás közelbe szoktam kerülni, és volt már olyan is hogy kidőltem. Nem is kell hozzá kép vagy bármi, elég hogyha csak valaki magyarázza. Érdekes módon hogyha olvasom az nem zavar, talán azért mert ott ha elég akkor tudok venni egy 5 másodperc szünetet, de ha valaki (általában tanár) csak megszállottan mondja és mondja akkor teljesen kiüt. Ezért nagyon nem szeretem a biológia órákat.

Ez azért baj mert amúgy teljesen érdekel a téma, és szerencsére olyan tanárunk van aki érdekesen is magyarázza. Másoknál egész osztályban nincs ilyen.

A vértől, sérülésektől és haláltól nem félek jobban mint bárki más. Első kettőhöz hozzá is vagyok szokva mert olyan sportot űzök ahol sok a sérülés. De a sejtszintű magyarázatot hogy a vírusok hogy szaporodnak át a sejtjeidben míg az meg nem telik velük és kilyukadva el nem fertőzi a többi sejtet, meg hogy a rák egy nem meghaló sejt és annak az osztódása ami elzárja a többi fontos funkciót ellátó sejt és később szerv útját. Természetesen ezt 20 percig megállás nélkül grafikusan hallgatva. Na az ilyenektől először kiborulok aztán melegem lesz, elszédülök, fetrengek a padon, utána már írni sem tudok és végül teljesen rosszul leszek.

Pedig ezekből dolgozat is van :/

2016. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Fogorvos és kullancs fóbiám van.
2016. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
én félek a kacsáktól
2016. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szociális fóbiám van,és pánikbetegségem.

19/L

2016. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
szociális fóbia (~volt)
2016. dec. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Szociális fóbia, pókfóbia. Tériszony. Hidrófóbia-fürdőhelyeken ( nem tudok úszni)
2016. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. Érdekes volt olvasni titeket hogy is érint ez. Viszont a legelső hozzászólónak üzenném. Senki nem mondta, hogy minden embernek fóbiája van, aki fél a haláltól. De hidd el, tudnék mit mesélni:)
2016. dec. 1. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!