Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne megnevelni...

Hogyan lehetne megnevelni ezeket az embereket?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne megnevelni azokat a 15-18 éves embereket,akik az utcán isznak a házak között és hangoskodnak?

Szólni nem lehet nekik.Nevelőintézetben lenne a helyük.

Nem értik meg,hogy otthon kéne lenniük,nem az utcán inni és ordítozni éjjel.Rontják az ember nyugalmát.


2016. dec. 1. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
5 méter kötél és a Lada kulcsa. Nagyon hatásos.
2016. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Idősnek gondollak, de remélem nem felejtetted el, hogy milyen voltál fiatalon!

Csapatban nem hangoskodtál?

Soha nem ittál többet a kelleténél?

2016. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Csokolom, tessek rajuk hivni a rendorseget akkor. Hat komolyan! Micsoda dolog mar csak a panel erkelyerol ordibalni a kis huliganoknak, meg fenyegetozni, ha aztan semmi sem tortenik. Meg a vegen azt hiszik ezek a szemtelen fiatalok, akik jol mereszelik erezni magukat, hogy csak egy kattant oregasszony tetszik lenni, aki nagyon unatkozik. De ez ugye nyilvan nem igy van. Szorakozzanak csak otthon! Ha nem tesz senki semmit, sosem fog megtorni az evtizedes hagyomany, es tovabbra is meg merik inni azt az egy-ket sort a pingpongasztalon.
2016. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
21 éves vagyok de én is rühellem az ilyeneket. Amikor másnap reggel korán kell iskolába/ munkába felkelni, de ők még hajnalok hajnalán is az utcán üvöltöznek. Szólni azt nem lehet nekik, mert akkor csak még rosszabb lesz. Egyszer majd csak kinövik, ha észreveszik magukat.
2016. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Olyan szinten le vannak itt pontozva a hozzászólások, hogy csak poénból írok ide valamit. :)

Ezennel kijelentem, hogy mindig annak van igaza, aki ezt a hsz-t olvassa.

Kíváncsi vagyok mi lesz :D

2016. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
37%
Valószínűleg te nem tudod megnevelni őket. Sajnos anno a szüleiknek kellett volna. Ezek szerintem ilyenek is maradnak:/
2016. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

3, ezen szétröhögtem magam.

Anno én is iszogattam a lakótelepen (is) és tök jó volt, mondjuk mi nem kiabáltunk. Nem kell féltékenykedni csak azért mert valaki öreg, vagy már be van fásulva. Azzal nem értek egyet ha valaki zavarja a környezetét, vagy szemetel, de hagyjuk már a fiataloknak, hogy jól érezzék magukat, nem baj ha ismerkednek, haverkodnak a telepen.

2016. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

"Idősnek gondollak, de remélem nem felejtetted el, hogy milyen voltál fiatalon!

Csapatban nem hangoskodtál?

Soha nem ittál többet a kelleténél?"

Nem kell ehhez idősnek lenni. Egy normális ember nemcsak piával tudja jól érezni magát. És nem zavarja mások nyugalmát. Olyan hülye duma ez, hog te is ilyen voltál fiatalon. Nem biztos, hogy ilyen volt. Én fiatal vagyok, de mégsem iszok. Szüleim sem ittak az én koromban. Sőt több kortársam sem iszik.

2016. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

15-18 éveseknek eleve nem kéne piálni. Utána meg részegen ordibálni.

Nem kell idősnek lenni ahhoz, hogy ezt valaki szánalmasnak találja.

2016. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A 2-diknak ezt válaszolom:

Idősnek gondollak, de remélem nem felejtetted el, hogy milyen voltál fiatalon! ---> Remélem, azt sem felejtetted el, hogy mit mondtak neked a szüleid: Nem kell visítozni, mint aki nagy bajban van!

Soha nem ittál többet a kelleténél? ---> És hova kerültél? A kórházba? Kimosták a gyomrodat? És ezen fogsz nosztalgiázni?

2016. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!