Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal vége lett már pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal vége lett már pár hónapja az ő hibájából! De ha belegondolok hogy más nővel szexel meg tudnék halni! Egyébként lezártam, egyedül ez az ami nagyon rossz, h mással van! Miért? Mit tegyek h ne erre gondoljak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 22:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Szexelj mással. :D
2012. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor mégse vagy túl rajta
2012. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 *Tündérke* ***** válasza:
100%
Nem vagy még túl rajta. Ezen sajnos nem tud segíteni semmi csak az idő. Ismerkedj, szórakozz, próbáld elterelni róla a figyelmed, csináld azt amit szeretsz... ezek az általános tanácsok, mint mindig.
2012. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de csak ez a része zavar:( h belegondolok h mással van máshoz ér úgy másnak "okoz örömöt"...nagyon rossz belegondolni,pedig egyébként már nem hiányzik csak ez a dolog rossz de nagyon:(
2012. jan. 8. 23:09
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha ez zavar, addig bizony nem még zártad le. Akkor mondhatod, hogy 100%-ig túlléptél, ha már azt is leszarod, hogy él-e, hal-e az exed...
2012. jan. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltatok együtt, mikor mentetek szét, mióta van mással? Amúgy ha gondolod írj privátot, ha szeretnél erről beszélgetni =)
2012. jan. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Éreztem hasonlóan szakítás után, ráadásul az nagyon csúnya szakítás volt: konkrétan megcsalt a ribi. (Én meg voltam olyan hülye, hogy nem robbantottam fel őket... :->) Amikor eszembe jutott, hogy mást csókol, mással bújik ágyba stb., azzal vigasztaltam magam, hogy nem érdemli meg azt sem, hogy idegeskedjek miatta. Egy szinttel feljebb kell ilyenkor lépni. Ismerkedj, ne keresd mindenképpen az igazit, akár egy laza kapcsolat is megteszi, amely leöblíti az előző emlékeit. Ahogy mások is írták: csak az idő segít, de a gyógyulás idejét lerövidíthetik az új impulzusok.
2012. jan. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Idővel majd meg fog ez változni benned. Gondoljál arra, amiért szétmentetek. Ami neked nehezen elviselhető, az másnak is.

És még ha mással is van...lehet hogy nem okoz az neki se boldogságot, se örömöt..Lehet hogy hiányzik belőle neki az, amit te adtál, ami veled volt..lehet hogy azt már senki nem tudja megadni. Ne arra gondoljál, hogy egy fullos szexi fehérneműs csajjal az orgazmusig gyönyörködtetik egymást...Hanem arra, hogy na bumm, ha együtt van valakivel, a szex is vele jár..de mit ér a szex, ha olyan hibát követ el, amit melletted is elkövetett. Lehet hogy se külsőre, se belsőre sem nyomodba sem ér az a csaj.

Majd idővel ezt elfelejted, és túlleszel rajta.

20/l

2012. jan. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi az utolsónak;)
2012. jan. 15. 17:53
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Utálom az ilyen kis p*csákat, akik az exük életén pattognak, ahelyett, hogy élnék a sajátjukat.

És ha a csaj sokkal szebb mint te? És ha természetileg is kellemesebb exed számára, mint te valaha is voltál? És ha istenieket szexelnek orgazmustól remegve egymás karjaiban?

Semmi közöd hozzá. Szállj le róla. Keríts egy másik pasit, gondold át, miért nem akar már téged, és választott helyetted mást, és ne egy már lejárt lemezt pörgess...

További tennivaló: vagy keríts egy életet barátokkal, akikkel az ilyesmit megbeszélheted, ahelyett, hogy egy ilyen helyen nyivákolsz, vagy headshot.

2012. jan. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!