Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hosszú hajú fiúk tényleg...

A hosszú hajú fiúk tényleg érzelmesebbek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 3. 08:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
Ezt nem a hajhossz dönti el, volt hoszú hajam nekem is de csak le b*uziztak, bár igaz elég érzelmesen mutattam be az embereknek ilyenkor xD
2016. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%
Igen,általában olyan művész lelkek.
2016. dec. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%
Eszed temetésén ott voltál?
2016. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%

A külső sokat számít hogy megtudjuk valakinek az ALAP viselkedését, általában akik hosszú hajúak vagy flúgosak vagy visszahúzódóak és tényleg érzelmesek. A swageknél látni letolt gatyát és egy-két + ilyen kiegészítőt az tényleg olyan érzetet éreztet velünk hogy "Na ez lehet hogy egy bunkó, jobb ha nála nem is próbálkozunk" Viszont vannak olyan kiegészítők hogy piercing, fültágító, színes haj, ezektől nem kell megriadni! Ezek nem olyan dolgok amik a viselkedésre vall, ezek inkább múltat sugárló dolgok vagy csak hobbistílus vagy minek hívják. :) Én egy időben nagyon szerettem volna egy picike száj piercinget, megtudtam hogyan csinálják az orr piercinget, rögtön nem akartam.

17/F

2016. dec. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
32%
Persze, minden nap bőgnek.
2016. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
59%
Elfogultság, sztereotípiák és kezdődő rasszista beütések ünneplésére pont ilyen kérdéseket lehet összegyűjteni.
2016. dec. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!