Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichológia szakra milyen...

Pszichológia szakra milyen emberek járnak?

Figyelt kérdés

Érdekelne, milyenek az ott tanuló emberek. Jó fejek? Szeretnék én is bekerülni, de úgy néz ki 22 évesen fog csak összejönni, ha össze jön... Nem sokszor volt még szerencsém olyan barátokat szerezni, akikkel hasonló az érdeklődésünk. Könnyebb így a barátkozás, vagy nincs jelentősége? Nem leszek túl "öreg" már hozzájuk?


Illetve érdekelne, milyenek az orvosin a kezdő tanulók, mert gondolkodtam a pszichiáter szakon is.


2016. dec. 4. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem szaktól függ, hogy milyen egy ember. Ez egy, kettő, hogy miért lennél öreg? Egyik ismerősöm 20 évesen fejezi be a gimnáziumot, előkészítőre fog járni, és csak utána egyetemre.

Ez már nem általános, nem kell, hogy a korod foglalkoztassa az embereket, mert nem attól leszel jobb, esetleg rosszabb.

Ne úgy állj hozzá, hogy "ha összejön". Egy leendő pszichológus (tanuló) ilyet nem mond.

Ha akarod, megcsinálod. Ha nem vagy elég erős hozzá, akkor engedd el.


Nem tudom, mit értesz azon, hogy könnyebb -e így a barátkozás.

Hiszen a pszichológia csak egy dolog, azon kívül van ezer és egy, amit te szeretsz, ők pedig nem, és ez fordítva is ugyanúgy játszik.

Erre a szakra ne barátokat keresni menj.

2016. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem volt 50körüli évfolyamtársam annak idején a pszichó BA-n :) Szerintem a korodon ne aggódj, elég vegyes amúgy a társaság kor,habitus és érdeklődés alapján is szerintem.
2016. dec. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!