Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi volt a legfurcsább/értelmet...

Mi volt a legfurcsább/értelmetlenebb/legkevésbé hasznos amit valaha kaptatok és mit szóltatok hozzá? Hogy reagáltátok le?

Figyelt kérdés

2016. nov. 19. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor 47 kiló voltam, és a nagymamám adott nekem egy melegítőnadrágot (amúgy sem hordok ilyet), ami kb. 48-as méretű volt... Meg akart győzni, hogy övvel jó lesz az.
2016. nov. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Amikor 13 éves létemre egy plüssmackós naptárt kaptam. Nem is használtam a szekrényemben porosodott.
2016. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én öcsémtől kaptam 7 évesen egy barbibaba ruhát amit papírból hajtogatott, és egy nagyon bőszárú nadrágot nagymamámtól,nem hordok olyat, es kb 2 számmal nagyobb volt mint én.
2016. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16. Szulinapomra kaptam 4 doboz colat es elegge szomoru voltam xd mert azert eleg jo az anyagi helyzetunk de persze mondtam hogy orulok es meg ittam :D 17.re kaptam egy pizsamafelsot ami kicsi volt ram. Na azt is mondtam jaj de jo meg szep. De a legrosszabb a 18.volt vartam hogy majd hu biztos elo alltak valami jo otlettel lehet elmegyunk furdobe vagy esetleg etterembe.de kaptam egy babaházat. Na arra azert mar ero kellet hogy mosolyogni meg orulni tudjak. Azota is porosodik. :D akkor nagyon szomoru voltam mert 18ra valami szep kozos programot vartam de se torta se suti se fagyi hanem 21kor kb elemdobtak utana mentek aludni. Es nem vagyok kovetelozo orulten volna egy vizfesteknek vagy barminek kb ami egy kicsit is hasznos csak ebbe az zavar hogy ok egymasnak nagyon nagy erteku dolgokat vesznek sojaig agyalnak rajta velem elmeg nindig kicsesztek es ha nem is kapok ajandekot nem banom de legalabb kozosen megunnepelhettuk volna es nem hagytak volna utana egyedul ugy hogy kb le vagy szarva
2016. nov. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egy diszkográfia nevezetű könyvet aminek semmi értelmét nem láttam, mert hiába nem olyan szép az írásom, attól még nem vagyok diszkográfiás. LOL
2016. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:

Előző, amire te gondolsz, az a diszgráfia, a diszkográfia tök mást jelent :D


Nekem amúgy anyós vett pink szoknyát (nem hordok szoknyát és csak fekete ruhában járok), a nagymama anno egy 3XL-es rózsaszín melegítőalsót (40 kg vagyok és mint írtam, nem igazán hordok a feketén kívül más színt). Illetve rokontól használt, félig kihullott hajú barbie baba, 14 évesen, a poén az, hogy egész életemben utáltam a babákat, sosem barbiztam, még kisebb koromban sem. Ja meg a fogyókúrás tea, szintén tizenévesen rokontól (akkor kb. 35 kiló lehettem). Nem igazán reagáltam le őket, eltettem és kész. A szüleim azt mondták, hogy meg kell köszönni és annyi, később majd elhasználjuk vagy tovább adjuk, mármint a használható dolgokat.

2016. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!