Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt a legbunkóbb/legfurcsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legbunkóbb/legfurcsább mód, ahogy egy férfi udvarolt neked vagy csak megdicsérte a szépséged?

Figyelt kérdés
Persze utánafütyülős sztorikon kívül.
2016. okt. 16. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Kb 50es ittas fószer látom, hogy nagyon bámul amíg beszélgettem valakivel, direkt nem figyeltem rá, de tényleg annyira pofátlanul, amíg vissza nem néztem rá. Milyen szép vagyok. De jó nekem, majd mögém sétált és hátulról megpuszilta a nyakam. A poén az, hogy ott volt mellette egy nő, feltételezem a felesége vagy a barátnője és tökre hidegen hagyta. Nem normális...
2016. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is kb egy 50feletti férfi,a tudomásomra hozta,hogy csak arra kellek neki,fogdosott,de nem értette meg,hogy nem érdekel
2016. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
15 voltam. Egy idős bácsi mellett ültem a buszon. Tudjátok az a fajta, aki az unokáiról szeretne beszélni mindenkivel, aki leül mellé. Elkezdett (úgy, mint az idős emberek) kérdezgetni, meg elmondani a véleményét én meg mint tapasztalt hallgatóság vártam, hogy rátérjen végre az unokákra vagy elérjük a megállót ahol leszállok. Közben mondta, hogy szép a nevem, meg hogy ő is szereti a könyvet amit olvasok tartott egy rögtönzött elemzést róla, én is elmondtam, hogy igen most vesszük a suliban. Annyira beskatulyáztam, hogy vagy 10 perc kellett mire rájöttem, hogy épp kikezdett velem. És, akkor is csak azért, mert megkérdezte, hogy nem szeretnék-e hazamenni vele.
2016. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor voltam 16 éves, ő meg kb. 50-55. Az utcánkban lakott, látásból ismertem, mert mindig rám köszönt, meg gyakran megállított iskolából hazafelé jövet és kérdezősködött. Azt ajánlotta, hogy feljárhatnék hozzá "takarítani" pénzért... (nem voltam rá szorulva és nem is úgy néztem ki, mint egy csöves) és ha én nem, akkor a barátnőim is feljárogathatnának hozzá.. pfff
2016. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, érdekesek ezek.


Nekem fesztiválon volt, hogy mögöttem álló pasi teljesen nekem nyomta magát, de ez még nem is az, ami igazából eszembe jutott. Kábé 11-12 voltam, amikor édesanyámmal bementem a henteshez, a pult mögötti egyik bácsi meg megfogta a kezem a pulton át, és ott helyben megkérte a kezem. Én azt mondtam, nem, ő pedig teljesen döbbenten kérdezett vissza, hogy nem? Megismételtem, anyukám meg csak mosolygott. A férfi hátra ment dühöngve, a társa szolgált ki minket. Mit várt? 11 éves voltam, ha csak viccelt, akkor is meglepődtem.


A másiknál már 20 fölött voltam. A HÉV-en utaztam, amikor felszállt egy férfi, aki egy vak fiúnak segített, a fiú leült mellém. Kérdeztem, hol száll le, segítek neki stb. Erre a másik féri elkezdte totál hangosan, hogy kár, hogy vak, és nem látja, milyen szép lány ül mellette, mert ha látná, hát hűha. és ezt fokozta még percekig. Tök gáz volt, én már nem emlékszem, mit válaszoltam, és a srácnak is ciki volt, mert a fülembe súgta, hogy nem ismeri a pasit, csak most találkozott vele, és mint kiderült, ő visszautasította a segítséget, de a férfi erőnek erejével felpakolta őt a HÉV-re, hogy márpedig segít neki felszállni.

2016. okt. 16. 23:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, és volt, hogy egy pasi megpróbálta kihúzni a fülhallgatót kihúzni a fülemből, és közben nevetett kéjsóvár fejjel. Meg szeméyles kedvencem a csöves, aki megdicsérte a fenekem úgy, hogy szemből jött.
2016. okt. 16. 23:57
 7/8 anonim ***** válasza:
"Miért siet, hölgyem, lenne önnek egy nagyon komoly szexuális jellegű ajánlatom". Azt hiszem, ez mindent vitt. De volt olyan is, amikor megyek az utcán, belenézek a kirakatba, és a visszatükröződésben látom, hogy vmi 70éves papi jön utánam, és végig a fenekem bámulta. Na de a legjobb, jött szembe velem egy másik hasonló korú apóka, megáll a másik mellett, és ennyit mond: "Ami jó, az jó".
2016. okt. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kb. 16 éves voltam, mentem haza a suliból, és elment mellettem két férfi, az egyikük utánam fordult és azt kiabálta: "20 évet adnék egyetlen éjszakáért"

26L

2016. okt. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!