Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lehet ez a srác?

Milyen lehet ez a srác?

Figyelt kérdés
Sziasztok,most szeptemberben jött hozzánk egy fiú(10-dik osztályba).Nekem nagyon tetszik,de kicsit furcsa:D. Mindjárt kifejtem...Külsőre nem fura helyes, barna hajú,zöldszemű és mindig ilyen régies cuccokba jár XD,nem hord farmert vagy mai "divatos" holmikat...Csak az iskolában találkozunk,ezért nem igazán ismerem még fb-je sincs..XD A suliban nincs barátja,egyedül szokott lenni olvas,vagy be van dugva a füle,de nem mondja meg hogy mit olvas vagy hallgat...Nagyon csendes,pedig szépen tud beszélni,ritkán néz másnak a szemébe,ha valaki a közelébe van és elkezdi kérdezgetni elkezd huzockodni ,mindig olyan feszült és merev,sohasem megy a fiúkhoz az osztályban egy-két lánnyal szokott beszélni néha.Ez még semmiXD ahogy megfigyelte nem lép csak bizonyos színű csempébe,nem lép repedésbe és furcsa "babonái,rítusai" vannak...Azt tudom róla,hogy vallásos(de nem keresztény,nem árulja el),zenél,fest,szereti az állatokat és szeret túrázni.Elegáns,udvarias és nagyon okos,de miért csinálja ezeket?Szerintetek egy ilyen "zárkózott" emberhez hogyan lehet közeledni?Nektek van ilyen ismerősötök?

2016. dec. 6. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül nincs olyan szokása, hogy... mielőtt ajtót nyit, háromszor kinyitja, becsukja és japánul számol?
2016. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy hippi ocd-vel XD
2016. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első::DDD Nem csukja be,de legalább 2-3 alkalommal megmarkolja(vissza teszi rá a kezét...) és szereti a japán kultúrát,azt nem tudom hogy számol-e XD TE vagy???XD:D


Második:Ezt nemigazán értem...Kifejtenéd?:D

2016. dec. 6. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem én vagyok, csak a leírást olvasva volt egy kis deja vu egy filmmel kapcsolatban... mindegy.


Egyébként a srác tömören extrém szinten introvertált és a babonák rabja, ami egyébként lehet komoly mentális betegség is, mint a filmben(Ridley Scott: Trükkös fiúk), amire gondoltam.

2016. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hmmmm...Ezeket még nem hallottam,utánuk olvasok...Egyébként pont ilyenekre gondoltam"babona és rítus" alatt, hogyan lehet egy ilyen okos és művelt ember "mentális beteg"???:/ ezt nemértem
2016. dec. 6. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a filmet, bár annyira nem ezek a "babonák, rítusok" a fő téma... de nézd meg mert jó! :D
2016. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.(a filmet megnézem.:))
2016. dec. 6. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!