Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy erősödjek meg lelkileg?

Hogy erősödjek meg lelkileg?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. dec. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ésszerű gondolkodás.
2016. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. ez kurv.ajó :DDd


Amúgy úgy, hogy átmész szépen ezeken a kemény szarokon, amiben feltételezem épp benne vagy. És túléled.

Meg maximum próbálod nem elhagyni magad és öngyiskedni. Ezt egészen addig, míg jobb nem lesz lelkileg.


Nézhetsz persze mellé motivációs videókat, filmeket, idézeteket, -önbizalom fejlesztő könyveket is, ahogy az első írta. :D


Én is ezen vagyok, én leginkább csak túlélésre játszom most. Remélem hamarosan erős leszek újra, sok szaron mentem át, undorító egy évem volt. De itt vagyok. :)

2016. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És még a barátok.

Ők tudnak segíteni és erőt adni, belőlük is tudsz töltekezni.Én hajlamos voltam magamba fordulni és tiszta antiszoc lenni ebben a kínlódásban, de pont hogy kellenek a barátok, hogy kizökkentsenek és kicsit újra önmagad legyél általuk.

2016. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!