Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Hogyan erősödjek...

Mit tegyek? Hogyan erősödjek meg lelkileg?

Figyelt kérdés

Folyamatosan stresszelek,agyalok a munkám miatt,otthon is,mikor nem dolgozom. Egyszerűen nem tudok kikapcsolni.

Nagyon sokat idegeskedem,félek a jövőtől,hogy mi lesz később. Mellettem van a párom,rengeteget segít nekem,de így sem könnyű,mert ezt sajnos nekem kell végigcsinálnom. Folyamatosan rossz kedvem van. Már a munkahelyemre is így megyek be. Ha valaki valamit rosszat mond rögtön letörök,rossz kedvem lesz és úgy érzem rosszul csinálok mindent. Gyengének érzem magam és félek ezzel sokan visszaélnek és kihasználják,ha rájönnek. Sokszor van az idegesség miatt gyomorgörcsöm. Mindig elhatározom magamban,hogy nem leszek gyenge,de valahogy nem megy.:-(

Nagyon rossz,nem tudom mit tegyek...


2015. jan. 20. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem gondold végig ezeket a kérdéseket:

Mi az életem értelme?(próbálj meg minél több jót összeszedni:)

Biztos hogy ez az a munka amit én szeretnék csinálni?

Mitől stresszelek egyfolytában?

Mikor voltam utoljára nyugodt?

Mikor kéne tényleg támadásnak vennem a dolgokat?

Van valakim akivel meg tudom beszélni a gondjaimat?

Milyen sok embernek segítettem már?(hidd el hogy soknak)


És tudasd magaddal hogy igenis fontos vagy a világnak, mert mindenki fontos!:)

Képes vagy a kihívásra, mert nagyon akarod, ez abból is látszik hogy feltetted a kérdést:)

Hajrá, sok sikert:)

2015. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Mondj fel!! Semmilyen munka nem erdemli meg, hogy rämenjen az egeszseged!! En is igy jartam, es felmondtam.
2015. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem a felmondás még nem megoldás! Mit dolgozol? Emberekkel kell foglalkoznod?
2015. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!