Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pár évvel ezelőtt meghaltam...

Pár évvel ezelőtt meghaltam volna érte, de most már nem vágyom testi érintésre. Ez normális?

Figyelt kérdés

Néhány évvel ezelőtt, ha kívánhattam volna valamit, biztos azt kértem volna, hogy legyen valaki, aki szeret és aki néha megölel. Nem feltétlenül párkapcsolati viszonylatban gondoltam ezt, hanem családra, barátnőre vonatkoztatva is.


Akkor nem volt senki, és azóta sem, de már elmúlt belőlem ez a vágy. Most 26 éves vagyok, nem volt még párkapcsolatom, és lehet most adott lenne a lehetőség, de engem nem érdekel..


Volt valaki ilyen helyzetben? Változott azóta valami?


2016. dec. 7. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túlságosan megszoktad az egyedüllétet. Adj esélyt a másiknak randizz, aztán majd kialakul. És semmit ne erőltess...
2016. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyre inkább így vagyok én is. 256F
2016. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mármint 25/F
2016. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

beparáztál,kifogásokat keresel,és próbálod megindokolni a megfutamodást.

szerintem dugj,aztán majd meglátod.

valószínűleg mikor leesik a másiknak,hogy érzelmi szinten le vagy maradva dobni fog,és gondolom ez a fő parád nem ok nélkül,de ez is egy rutin szerzés számodra és a következőnél már jobban fogod tolni.

2016. dec. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megszoktad, h nimcs senki korulotted, csak magadra szamithatsz. Ha erdekel a masik fel ne zard ki az eletedbol, nyiss Fele, de ha kellemetlenul erzed magad nem kell eroltetni. Jo szerencset;):)
2016. dec. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!