Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lánynak el vannak...

Ha egy lánynak el vannak nézve dolgok, akkor ugyanolyan joggal én is lehetek bunkó?

Figyelt kérdés
Persze nem mindenkivel, csak azokkal akik méltóak rá. Elég sok olyan nővel találkoztam már hogy el lett nézve nekik rengeteg minden, mert nem vállalták fel, kibújtak, könnyebbséghez jutottak, vagy épp azzal bújtak ki hogy Hát nekik azt nem kell.. nem kötelező. Ugyanigy ilyen joggal lehetek én is bunkó nőkkel úgy hogy semmi megbánást sem érzek, csak teljesen természetességgel, és arra hivatkozva hogy hát nekem nem kell kedvesnek normálisnak lennem, mert miért is?
2016. dec. 9. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egy példát mondanál...
2016. dec. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen ésszerűség nem akar jót mindenkinek?
2016. dec. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem bírja feldolgozni férfi, vagy inkább kisfiú lelked, hogy kivételeztek egy nővel?

Ez a viselkedés az oviban még elmegy, hogy "Julcsa több csokit kapott, mint te, ezért bevágod a durcit", de 12 éves kor felett már elég égő.

2016. dec. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbálom értelmezni a kérdést. Egy lánynak el van nézve minden... Ki által van elnézve? Az anyukája néz el mindent egy lánynak? A tanára, a főnöke? A baráti társasága? Esetleg te? Kivel akarsz bunkó lenni? Azzal a lánnyal, akinek valaki más elnéz mindent, vagy az összes nővel, mert annak a lánynak valaki elnézett mindent?

Egyébként lehetsz bunkó, senki nem tiltja meg neked. Egyáltalán nem kötelező sem kedvesnek, sem normálisnak lenned, még hivatkoznod sem kell semmire. Elég annyi, hogy bunkó vagy, és kész. Nézz körül, sok bunkó rohangászik a világban, akinek ez teljesen természetes. Fel sem fog tűnni senkinek, hogy eggyel több van mától.

2016. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyél te is bombanő!
2016. dec. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj, ne már... megint ez a "bombanőutáló" fakadt ki? Lassan érdemes lenne ráhívni a rendőrséget és kényszer-gyógykezelésre vinni, mielőtt valakiben kárt tesz, csak mert a nők nem fekszenek alá szánalomból.
2016. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért mert törvény, szokás, jogaid felruháznak valamire az egy dolog. Az hogy magadfele mit engedsz meg, mennyi a tartásod vagy ennyi elég neked, hogy élj a tirpákság jogával már a te döntésed.
2016. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!