Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti sem keresitek egy idő után...

Ti sem keresitek egy idő után azokat az embereket, akikkel nem tudtok előre tervezni, mert kiszámíthatatlanok?

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, főleg ha látom rajta hogy nem képes és nem figyel oda arra amiről szó volt és miatta kell állandóan átszervezni dolgokat vagy éppen elhalasztani.
2016. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ilyen emberrel nincs dolgom. Maradjon magának.
2016. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Legutóbbi eset, nyaggat napokon át hogy mikor találkozunk. Múlt hétem lebeszéltük hogy holnap este 6-kor, mondta hogy akkor "felírom a naptáramba és nem szervezek mást". Mondom ecsém de komoly egy elfoglalt ember lehetsz. Most írt hogy holnap neki nem jó mert moziba megy, utána meg nem akar. Gratulálok, és tele van a világ ilyen megbízhatatlan emberek tömkelegével, akik szarnak arra ami meg lett beszélve. Ha én lefixálok vagy mondok valamit, még a kényelmem és egyéb vágyaim ellenére is kitartok mellette, plána ha én kezdeményeztem.
2016. dec. 9. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

eleve csak olyanokkal vagyok közelebbi viszonyban,akik számomra hasznos emberek és én is a számukra.

a labilis emberek legfeljebb udvari bolondoknak jók,szórakoztatásra.

üzleti szempontból meg veszélyes az ilyen ember,mert komoly bajokat okozhat,ezért ilyesmiből kizárandóak.

2016. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, kiről van szó, és mi okból találkoznánk. Van, akivel muszáj megoldani a szervezést, mert olyan az ügy.
2016. dec. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Egy volt osztálytársammal találkoztam volna, lassan egy éve nem láttam, igazából nem is érdekel már, csak ő erősködött, legalább 4-szer rámírt hogy mikor leszek otthon és mikor találkozunk.
2016. dec. 9. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!