Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti milyen gyakran keresitek a...

Ti milyen gyakran keresitek a legjobb baratotokat?

Figyelt kérdés
Peldaul ha heti 3 4szer talalkoztok mar akkor az normalis ha utana par napig nem erdeklodtok egymas irant? Foleg ha tudjatok hogy 1 het mulva talalkoztok ugyis?
2016. márc. 25. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Bizonyos szinten helyzettől függ, de ha valaki fontos az életemben, azért igyekszem vele közel napi szinten tartani a kapcsolatot.
2016. márc. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetesen. Mi 11 éve ismerjük egymást. Ilyen nagy idő alatt képesek hetek eltelni úgy hogy nem dumálunk. Am normálisan edzésen úgy is szétrúgjuk egymást, vagy mikor az egyikünk vesz egy új konzoljátékot mindig áthívja a másikat. Meg mindig a másikat hívjuk segíteni. Volt olyan hogy hetekig együtt voltunk éjjel-nappal mert közös nehéz projekten dolgoztunk. Az ilyen után ha egy ideig nem találkozik az ember az nem tesz be a barátságnak.
2016. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő . Én legjobb barátnőmmel naponta beszélek,és van hogy naponta kétnaponta össze futunk pár órára.


Van mikor 3-4 nap is kimarad nem találkozunk,nem beszélünk szinte,de ez csak elfoglaltságunkból adódóan keletkezik.


Mi megszoktuk,hogy minden nap együtt lógunk. Viszont időnként jó pár nap szünet.


Mondjuk régen ennyire nem volt erre igényem,de amióta ő vele barátságban vagyok azóta ehhez szoktam,ehhez viszonyultam,mivel 5 percre lakik. Egy melóhelyen ismerkedtünk meg aztán meló után mindig vmelyikünknél megittunk egy kávét.Ezt meg megszoktuk :D

2016. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En a legjobb baratommal mindennap beszelek Facebookon vagy Skypeon..Hetente 3x talalkozunk,hetvegen😄
2016. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!