Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van, hogy valakinek...

Miért van, hogy valakinek akkor is az öngyilkosságon jár az agya, ha az élete rendben van, és boldog?

Figyelt kérdés
Amikor az élete rossz volt, az volt az indok. Most, hogy rendbe jött pedig az, hogy ilyen boldogan szeretne meghalni. Miért van, hogy valaki ennyire meg akar halni, akármi van? Depresszió? Vagy ez mi? Van ebből kiút?

2016. dec. 11. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább félelem. Fél a jövő szenvedéseitől. Azért nem százas az ilyen gondolkodás, enyhén fogalmazva...
2016. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ! Az emberek többsége annak ellenére,hogy panaszkodnak,és sokszor jogosan panaszkodnak,de élni akarnak ! Aki jó élet helyzetben is öngyilkosságon gondolkodik,ott valami gond lehet...Ez nem feltétlenül annak a VALAKINEK a hibája ! Ez lehet valamilyen betegség is...Ha aggódsz azért a valakiért akkor javasolj neki egy pszihológust,hátha felszínre kerülnek az okok... Bár aki azt jelenti ki ,hogy ő öngyilkos akar lenni ahoz lehet hívni jogosan a mentőket,és ki is jönnek ! Nem tudni,hogy kiben mi zajlik le...
2016. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

A tizenéveskori "védő"oltásokban igazolhatóan abortált, ismétlem: abortált magzatból nyert szövet tenyészete található.


Utána lehet nézni. Ennek ellenére a védőnőknek általában fingja sincs erről, mert oly nagyon lelkiismeretesek (tisztelet a kivételnek).

Nem eggyel beszéltem, hogy utána szokott-e nézni, mit ad be.

Nem szoktak utánanézni.


Vajon milyen hatása lehet a meggyilkolt embriónak, ha a véráramba fecskendezik... Ezen gondolkodtatok-e már...


Az utóbbi években "divat" tinik körében az önvagdosás.

Az öngyilkos hajlamnak számos, különféle oka lehet. De akár újabb fajta oka is lehet. Csak néhány éve vezették be az említett kamaszkori oltást. Erről ennyit.

2016. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eleve, ha ilyenen jár az agya, az nem boldog. És van kiút.
2016. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Közel sincs minden rendben, csak azt mutatja kifelé
2016. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van olyan eset, hogy hiába van rendben látszólag az életed, mégsem érzed magad igazán boldognak.


Nekem is volt ilyen, és pont ez volt az igazán furcsa benne. Éppen az egyetem is jól ment, barátnőm is volt, mégis úgy éreztem hogy az egész nem tesz boldoggá.


Az is lehet, hogy úgy érzi, a boldogsága csak átmeneti dolog, és előbb utóbb elveszít mindent.

2016. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!