Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokat gondolkodom az öngyilkos...

Sokat gondolkodom az öngyilkosságon, pedig alapvetően rendben az életem. Mit tegyek, hova lehetne fordulni segítségért?

Figyelt kérdés

Már felnőtt vagyok 30-on túl, tehát ez nem ilyen tini-fellángolás. Még azt se mondhatnám, hogy boldogtalan vagyok, mert valójában van mindenem (család, barátok, munkahely) Szoktam sportolni és utazni is. Mégis néha minden ok nélkül elkap a szorongás és van, hogy hetekig nem tudok aludni. Ez gyerekkorom óta jellemző rám. Mindig azt éreztem, hogy más, furcsább és érzékenyebb vagyok, mint a többiek és az, hogy próbálom magam normálisnak mutatni csak az álca. Viszont ez nagyon fárasztó tud lenni és ettől sokszor kimerülök, majd tör rám a szorongás. Vannak körülöttem emberek, nem vagyok egyedül mégis azt érzem, hogy nincs senkim. Szakemberhez félek elmenni, mert pont ezt a "furcsaságom" kellene neki megmutatni amit meg szégyellek, hiszen egy pszichiáter is egy ember, biztos, hogy nem mernék neki megnyílni.


Nem akarok élni azt érzem.


31/N



2015. nov. 27. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig a szakember lesz a megoldás.
2015. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Eleve aki sokat gondol öngyilkosságra, azzal valami nincs rendben. Szerintem mindenképp fordulj szakemberhez! Csak ne kezdj el gyógyszereket szedni, attól nem lesz jobb! Tapasztalat...

Egyébként nekem kissé érthetetlen, hogy a leírtak ellenére miért akarsz meghalni, de nem ismerlek, úgyhogy nem ítélkezem! Nekem se munkám, se barátaim, és egy teljes kudarc az életem. Ezek mellett van egy csomó mentális bajom (nekem is gyerekkorom óta), most gyógyszerfüggő vagyok, régebben ittam, és a környezetem meg az orvosaim még így sem értik miért akarok meghalni. Ne csinálj hülyeséget!


35/F

2015. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ne tedd

Ne tedd


Ez nem a pokol!

Onnan nincs vissza út - az örökké tart!

2015. nov. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia nem tudom megvan e meg a problema ,minden szorongas onmagunk el nem fogadasan alapul, ezt kaptad,igy jottel a vilagra ,fogadd el .ennyi
2016. márc. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!